Čínské znamení zvěrokruhu můžete mít i jako samolepku na zeď

V nové kolekci internetového obchodu Lepime.cz se objevila novinka – čínské znamení zvěrokruhu jako dekorace na zeď. Proč zvolit podobnou dekoraci v interiéru?

V dnešní době je poměrně rozšířená, nejen u nás, filozofie feng-šuej a její uplatnění v interiéru. Mimo jiné s tím souvisí i čínský horoskop. Ten má 12 zvířat – krysa, buvol, tygr, zajíc, drak, had, kůň, koza, opice, kohout, pes a vepř. Tyto zvířata se periodicky opakují, takže není jednoduché z hlavy určit, kdo je jakého znamení jako v případě horoskopu klasického.

Samolepky na zeď – čínské znamení zvěrokruhu

Nyní můžete jednotlivé čínské znamení zvěrokruhu koupit jako samolepku na zeď v rozličným rozměrech a barvách. Kdo ještě nemá zkušenost s nálepkami, tak je to moderní a snadný způsob dekorace. V podstatě za pár minut můžete změnit kompletně vaši místnost. Lepení je snadné – při využití přenosové fólie zvládne i začátečník nalepit složitější motivy. Důležité je mít kvalitní malbu na které pak samolepka na zeď skvěle drží a dá se případně i sundat bez poškození omítky.

Tyto interiérové dekorace koupíte například v obchodě Lepime.cz – samolepky na zeď. Můžete si tam snadno měnit barvu a velikost, takže samolepka se přizpůsobí vám a ne naopak!