Dekorace s puncem jedinečnosti

Rádi byste něčím ozvláštnili svůj byt, ale nechcete jen další ze sériově vyráběných čínských výrobků, které nemají žádný nápad a jsou poněkud jednotvárné? A co takhle ručně vyráběné české výrobky, ze kterých je cítit jedinečnost a nápaditost? Přesně takové totiž vyrábí keramika Andreas. 

pokladnička sova

Tato ryze česká rukodělná keramická dílna se nachází nedaleko od Prahy a na český trh přináší keramické dekorace té nejvyšší kvality. Od výroby miniatur přes selskou a užitkovou keramiku se tato dílna dostala až k současné výrobě dekorační keramiky s poněkud nestandardním designem. Ruční výroba zajišťuje, že každý kousek je opravdovým originálem. Česká výroba je v tomto odvětví dnes již téměř neobvyklá, protože svět je zahlcen levnými, ale bezduchými výrobky z Číny. Keramika Andreas se však s tímto neblaze proslulým trendem rozhodla bojovat a určitě se od záplavy čínských dekorací nenechá zastrašit. A o tom, že lidé raději sáhnout po ručně vyráběných českých dekoracích svědčí počet spokojených zákazníků této jedinečné keramické dílny.

dekorace sova

Velmi oblíbeným designovým kouskem jsou dekorace s motivem sovy. Nejenže tato krásná dekorace zajistí zútulnění domova, ale dodá vašemu bytu také punc jedinečnosti. Dekorace sova je vyráběna v řadě variant. Záleží tedy jen na vás, zda chcete kasičku, do které budete šetřit třeba na příští dovolenou, zvoneček, který vám bude přinášet štěstí, nebo jen sošku, kterou můžete umístit nejen v bytě, ale také na vaší zahradě. Ať už si vyberete kteroukoliv z těchto možností, keramika Andreas vám vyhotoví dekoraci přesně podle vašich představ.

Sova je odvěkým symbolem moudrosti a nočního života. Dnes se stala tak oblíbeným motivem, že sovičky vídáme všude, kam se jen podíváme. Objevují se na tričkách, na kufrech a zdobí uši i ruce žen. Pokud se vám motiv sovičky líbí, ale přeci jen nechcete nosit triko s obří sovou, tato decentní dekorace pro vás bude ideální volbou.