Do nové kuchyně patří kvalitní dřez

Vybíráte novou kuchyň a už teď se nemůžete dočkat, až si v ní uvaříte svůj oblíbený pokrm anebo připravíte něco sladkého ke kávě? Neopomíjejte ani detaily, které často dotváří celkový vzhled kuchyně a mnohdy je jejich výběr až tím posledním. Velice důležitým prvkem je kuchyňský dřez, jenž by měl splňovat náročná kritéria zákazníka a zároveň plynule navazovat na pracovní desku a plochu. Široká nabídka zahrnuje různé typy a modely s mnoha praktickými vlastnostmi. Po čem sáhnout?

Nerezové, granitové a tectonitové dřezy

Kuchyňské dřezy prošly obrovským vývojem a dnes je jejich výběr a hodnota na vysoké úrovni. Špičkové dřezy Franke jsou symbolem luxusu a prémiové kvality. Hovoří o tom nejen použití nejlepších dostupných materiálů, ale zejména originální design s důrazem na detail. Při výběru dřezu se můžete zaměřit na klasické nerezové modely, jejichž vzhled působí vždy čistým a novým dojmem. Kvalitní nerezové provedení slibuje snadnou údržbu.

Na popularitě získávají granitové dřezy vyrobené z pevné a odolné kameniny. Na výběr máte hned z několika odstínů, od oblíbené pískové až po moderní černé provedení. Franke patří mezi odborníky, kteří přesně vědí, co klienti hledají, a dopřávají jim jakostní zboží za báječné ceny. Granitové dřezy se mohou pochlubit dlouhou životností a neotřelým vzhledem. Ať už zvolíte dřez oválný či hranatý, zaručeně nešlápnete vedle. V nabídce nechybí ani dvojité dřezy poskytující prostor pro čištění zeleniny a varianty s odkládací plochou vhodné do menších kuchyní.

Patentovaný materiál tectonite

100% recyklovatelný materiál je využit při výrobě dřezů Franke, od nichž čekáte opravdu maximum. Nároční zákazníci si pochvalují vysokou odolnost vůči mastnotám, připáleninám i poškrábání. Čisté linie dělají z dřezu konečně víc než jen odkládací prostor pro špinavé nádobí. Takové dřezy dokážou zdobit! V této variantě pořídíte rovněž působivé odstíny vhodné do každé kuchyně. Minimalistický vzhled vás nikdy nepřestane bavit a ať už se rozhodnete pro kterýkoliv typ, nezapomeňte také na kvalitní baterii ze stejného materiálu, aby byl dřez kompletní.