Dokonalá organizace skladových prostor

Za každou velkou společností, potravinářským či výrobním průmyslem a stejně tak e-shopem stojí skladové prostory, v nichž je uloženo zboží pro firemní účely a též pro zákazníky. K zajištění bezproblémového chodu těchto, a jim podobných podniků, je nutná organizace a řád všech produktů. Díky nábytku a vybavení určeného do skladových prostor lze mít veškerý sortiment přehledně a bezpečně uskladněn.

Výrobou a distribucí skladových systémů se zabývá specializovaná firma, která v daném odvětví působí více než 20 let. Za tuto dobu získala nespočet zkušeností, na jejichž základě dnes pomáhá se zařízením skladových prostor firmám s různorodou rozlohou a uspořádáním. V nabídce společnosti najdete kvalitně zhotovené regály a celé konstrukční systémy, jež jsou vyhotoveny na klíč dle individuálního přání klienta. Pokud ve vaší dílně, eventuálně pracovním objektu potřebujete skutečný pořádek, pořiďte si paletové kontejnery speciálně uzpůsobené přepravky nebo praktický dílenský nábytek.

Kvalitní vybavení do skladu i dílny

Veškeré skladové vybavení se vyznačuje stabilitou, jakostním zpracováním a praktičností. Jednotlivé komponenty jsou odolné vůči mechanickému poškození, snadno se s nimi manipuluje, a lze je využít i pro předměty a zboží vyšší hmotnosti. Rozsáhlou nabídku funkčních systémů doplňuje manipulační technika umožňující pohodlný transport a bezpečné zacházení těžkých břemen. Na jednom místě tak seženete solitérní kusy nábytku, ale i dílenské sety, zvedáky či vysokozdvižné vozíky.

Na míru vašim požadavkům

Zaměstnanci firmy pracují s konkrétními požadavky zadavatelů, na jejichž základě uzpůsobí výrobu skladových systémů konkrétním místnostem a povaze zboží. Kromě výše popsaných služeb je k dispozici profesionální balící materiál a doplňky usnadňující kompatibilitu produktů. Na míru vyhotovené vybavení využívá kupříkladu společnost Kia, Samsung, Ikea či Whirlpool. Ulehčete si práci a mějte ve skladu uklizeno jako nikdy dříve!