Domov zaplněný stylovým nábytkem

Návrat domů je spojen s pocitem, že tam na vás čeká útulné prostředí, kde si pořádně odpočinete po perném dni. Velkou zásluhu na vaší skvělé náladě mají nejbližší lidé, ale značnou měrou přispívá i vybavení.

Vintage nábytek

Doma jako v ráji

Ve svém bytě si můžete stvořit malý ráj, k tomu potřebujete vybavení, které se vám líbí a maličkosti pro radost. Obývací pokoj patří k nejdůležitějším místnostem, zde se setkává celá rodina, přátelé a domácí mazlíčci. Pochopitelně se zohledňuje finanční situace, ale věřte, že i za pěknou cenu pořídíte kvalitní nábytek. Nikdo si nepřeje ležet na gauči, který tlačí, na židli, která divně skřípe, a v křesle, z jakého se vám tak špatně vstává. Jakmile vyřešíte maximální pohodlí, koukněte se na obývací stěny s dostatkem úložného prostoru. Do vitrín si vystavíte sošky, rámečky s fotografiemi, skleničky a hrnky. Na police naskládáte knihy a do šuplíků narovnáte bytový textil. Nezapomeňte na květiny a obrazy, protože umí navodit zvláštní atmosféru.

Místnost ve vintage stylu

Každý preferuje něco jiného, proto nic nebrání v tom, abyste si například jednu místnost vytvořili pro své vlastní potěšení. Někomu se líbí stále populárnější vintage, což zahrnuje všechno spadající do období dvacátých až sedmdesátých let 20. století. Vintage nábytek je charakterizován oprýskaností, škrábanci, opadaným lakem a opotřebovaným vzhledem. Stará krása však má své neodolatelné kouzlo a působí víc než elegantně. Můžete si pořídit kousky skutečně zhotovené velmi dávno, ale také vyrobené novinky. Většinou jde o precizní ruční práci, kde se využívá masivní dřevo, což zaručuje naprostou kvalitu. Sehnat originální věci dá hodně práce, ale ty už něco prožily a mohly by psát příběhy o své historii. Doplnit je můžete neodolatelným sortimentem z obchodů, kde najdete nejrůznější obrazy, hodiny, lampy, koberce, truhlíky, křesla ušáky a mnoho jiného.