Jaké povlečení vybrat? Dáváte přednost klasice, nebo hledáte něco výjimečného?

Bytový textil je důležitou součástí každé domácnosti. Najdeme ho prakticky v každé místnosti. V kuchyni jsou to třeba utěrky, záclonky a prostírání, v koupelně pak ručníky osušky a v ložnici bezesporu povlečení, prostěradla a přehozy. Máte-li doma alergika, budete potřebovat kvalitní lůžkoviny. A kromě nespočtu vzorů, barev a motivů máte možnost sáhnouti po vyhovujícím materiálu. Pozor, nejčastěji používané bavlně šlape na paty bezúdržbový krep a nyní, v chladnějších měsících, je jasným favoritem flanel!

povlečení

Exkluzivní bavlněný satén pro náročné

Hladká česaná bavlna patří mezi nejoblíbenější materiály pro povlečení a další bytový textil. Je totiž velmi praktická, dobře schne, nemusí se žehlit a dokáže zahřát. I po častém praní zachovává svůj tvar a barevnou stálost. Pokud jste si vybrali povlečení s potiskem, doporučujeme prát povlečení naruby, aby nedošlo k porušení textury potisku.  Krepová povlečení se liší krepovou texturou, nicméně oproti jiným materiálům je tato tkanina bezúdržbová, bez nutnosti ji žehlit. Dnes už i krepové povlečení zakoupíte za vynikající ceny online a to v mnoha atraktivních designech a barevně sladěných kombinacích přesně pro vaše interiérové potřeby. V nabídce pak nalezete rovněž hřejivý flanel a luxusní bavlněný satén pro náročné spáče. Při výběru lůžkovin nezapomínejte na kvalitní matraci, ta je základem úspěchu kvalitního a nerušeného spánku a též další vybavení. Dekorační polštářky, praktické přehozy a hřejivé deky nesmí chybět ve vaší ložnici. V dětském pokoji pak antialergické polštáře, peřiny a přikrývky ze sociálních výplní.

Záclony se opět vrací

Máme skvělou zprávu pro hospodyňky: Záclony a závěsy jsou zpět! Jejich moderní podoba vám doslova učaruje a přesvědčí vás, že se dají použít do tradičních a klasických domovů, zdobit však mohou i ultra moderní a nadčasové interiéry. Ať už dáváte přednost minimalismu, stylu Provence či lidovému bydlení, záclony z různých materiálů váš vkus decentně doplní. Oblíbené závěsy mohou fungovat nejen jako dekorační prvek, ale též skvělá ochrana před hlukem a únikem tepla. Stačí jen sáhnout po těžším, nepropustném materiálu. Inspirujte se online u specialistů na bytový textil a využijte atraktivních slev!