Koberec – osvědčená klasika v moderním pojetí

kusové koberce

Nemyslíte, že je obrovská škoda, že se dnes upouští od koberců? Hřejivé řešení podlahové krytiny nabízí řadu benefitů, nad kterou budou jásat všichni členové rodiny od nejmladších až po starší generace. Byť dnes kobercům konkurují moderní materiály, jako je vinyl či dřevěné podlahy, koberce vychází cenově stále nesrovnatelně lépe a někde jsou jednoduše doslova žádoucí. Koberce už dávno totiž neplatí pouze za jednobarevné, materiálově nepříjemné krytiny, u jejichž čištění jste strávili i několik hodin. Dnešní moderní koberce z garantovaných tkanin mají moderní podobu, dokáží udržet teplo, tlumit hluk a navíc vkusně doplnit interiér.

Kus, nebo metráž?

Stále populárnější jsou kusové koberce, jež se dají použít do středu místnosti, eventuálně najdou uplatnění jako běhoun do chodby či delší vstupní haly. Kusové koberce menších rozměrů poslouží třeba pod pracovní stůl či dětem do pokoje na hraní, aby jim od země nebyla zima. Dětské koberce vám učarují svým detailním zpracováním a věrnými hravými motivy, jež vyobrazují oblíbené pohádkové postavičky či typicky dětské symboly a hračky. Kdo si chce doma užít trochu východního orientu, bude nadšený z klasických koberců s exkluzivními vzory a na své si přijdou též nároční zákazníci, protože mají možnost objednat si specifický koberec podle svých představ na objednávku. Hledáte koberec do celé místnosti? Pak směřujte svůj zájem na koberce metráž, kde si přesně nadiktujete, jaký rozměr pro vyplnění prostoru potřebujete.

Čištění koberců? Žádná věda

Vysoce kvalitní zpracování s důrazem na dlouhou životnost a stejně tak jednoduchou údržbu vás překvapí. Odpadnou vám starosti s čištěním, protože to zvládnete v pohodlí domova během jednoho odpoledne. Jestliže si nevíte rady, jak správný koberec dobře vybrat, zvažte více faktorů a to od zatížení přes denní namáhání koberce. Budete překvapeni, jak široký výběr na vás čeká a že koberec může být nejen esteticky příjemný, avšak zároveň i maximálně funkční.