Látkové stínící rolety pozdvihnou styl vašeho domova

Při zařizování bytu či domu se zpočátku soustředíme na obstarání nábytku a spotřebičů, bez dekorace a milých detailů by však domov nebyl úplný. Doplňkem, který z velké míry utváří design místnosti, jsou také stínící prvky na oknech zajišťující nejen ochranu proti slunečním paprskům, ale též poskytující potřebné soukromí.

Zastaralým žaluziím dávno odzvonilo a o slovo se přihlásila moderní technika doplněna o prvotřídní materiály. V kombinaci s kvalitním zpracováním a vhodným sladěním s vámi obývaným prostorem vykouzlí skvělý dojem! Ačkoli existuje řada nadčasových produktů, možná jste někde četli článek jen o látkových roletách. Jejich obliba v poslední době výrazně stoupla, čemuž se vzhledem k výhodám tohoto typu stínění nelze divit.

Bematech – prvotřídní kvalita a design

Česká firma Bematech patří k předním výrobcům zmíněného druhu zboží, klade vysoké nároky na vzhled i funkčnost výrobků a má hlavně mnohaleté zkušenosti v oboru. Látkové rolety zhotovuje v širokém spektru barev, čímž stejně jako rozsáhlými doplňky plně zabezpečuje poptávku trhu. Aby bylo vyhověno skutečně všem individuálním požadavkům klientů, vstoupila do prodeje novinka rolety s potiskem. V nabídce společnosti je mnoho zajímavých vzorů, meze se však nekladou ani vaší fantazii a představám. Velmi využívanou možností je též možnost vtištění loga firmy přímo na interiérovou roletu. Pravidelně se vyhlašuje zajímavá akce na rolety, často včetně bezplatné montáže a dopravy.

MK rolety – spolehliví prodejci i rádci

Kvalitní rolety značky Bematech včetně jednotlivých typů konzolí si můžete po domluvě prohlédnout ve vzorkové prodejně. Jste-li z Prahy nebo Plzeňského kraje, využijte možnosti důkladného zaměření pro budoucí stínící techniku, které provádí firma MK rolety. Bližší informace získáte na stránkách www.mk-rolety.cz, kde se mimo jiné seznámíte s dostupným sortimentem i variantami vhodnými pro určitý druh oken. Nenechte si ujít lákavé akce na rolety nebo si objednejte rolety s potiskem, které vám nikdy nezevšední a dokonale sjednotí design třeba vašich firemních prostor.