Letní oslavy se neobejdou bez zahradního stanu

Důvod k oslavě se najde vždycky. O to častěji, když venku svítí sluníčko a můžete zorganizovat zahradní párty, narozeninovou oslavu, svatbu nebo posezení s přáteli pod širým nebem. Jediné, co vám to může zkazit, je počasí. Situaci zachrání párty stan!

Před sluncem i deštěm ochrání zahradní stany

Zahradní párty stany jsou vhodné při každém počasí. Máte-li velkou zahradu bez stromů, nabízí vám příjemný stín, kde se můžete schovat před ostrým sluncem. Začne-li z nenadání pršet, jednoduše vám poskytnou komfortní ochranu. Kromě toho stany na zahradě vypadají efektně a dodávají celé akci slavnostnější atmosféru.

Zahradní stany nůžkové i s bočními stěnami

Kvalitní párty stany jsou složené během pár minut a mají pevnou konstrukci. Pro konání soukromých oslav na zahradě jsou ideální nůžkové zahradní párty stany, které jsou beze stěn a slouží jako přístřešek.

Můžete si však pořídit stan i s bočními stěnami, které chrání před větrem, prudkým deštěm a poskytují větší a soukromější útočiště. Takové stany se hodí na různé firemní večírky, kulturní a sportovní akce. Párty stany mají všestranné použití, a pokud pořádáte oslavy nebo grilování často, jejich nákup se vám rozhodně vyplatí.

Rozměry a barvy párty stanů

Stany se nabízí v různých velikostech a barvách. Romanticky vypadá stan bílý i růžový. Máte-li děti, které si často hrají venku, spíše oceníte párty stan v tmavší barvě jako jsou modrá, tmavě šedivá a sytě fialová.

Zahradní altánky mohou mít různé rozměry. Klasické malé zahradní stany mají rozměr 3 × 3 metry a výšku 2,5 metru. Na výběr však máte z několika dalších variant, z nichž má ta největší rozměr 6 × 12 metrů. Takové stany se hodí na pořádání různých kulturních akcí nebo svateb pro velké množství lidí.

Stany se dodávají v přenosné komfortní tašce, ve které je můžete jednoduše přenášet a skladovat.