Originální obrazy pozvednou interiér. A koupíte je online!

Toužíte-li po tom, obohatit svůj interiér o nějaké originální umělecké dílo, máte několik možností. Můžete si buď něco vytvořit, kontaktovat svého oblíbeného výtvarníka, obejít několik galerií, nebo si vybrat vytoužený předmět pěkně z domova prostřednictvím online galerie.

Jen si představte, že si ze svého gauče budete prohlížet stovky uměleckých obrazů a takto pohodlně si z nich vyberete právě takový, který bude nejvíce lahodit vašemu oku. Podíváte se na dílo, potom na stěnu, kde bude viset a hned si můžete udělat obrázek o tom, jak se na zdi vašeho interiéru bude vyjímat.

Velmi přehledné vyhledávání

Najít své vysněné dílo můžete v galerii Artpit velmi jednoduše. Originální obrazy jsou rozdělené do kategorií nejdříve podle použité techniky na malbu, kresbu a grafiku. Zvolíte-li například malované obrazy, objeví se vám další dělení podle žánru na abstrakce, zátiší, portréty nebo krajinomalbu.

V galerii jsou zastoupeny obrazy mladých umělců, absolventů z českých a slovenských uměleckých škol. Najdete zde tak ty nejlepší kousky z našeho současného umění.

21. století vládne abstrakce!

Každá doba má své trendy. Umění 21. století se velmi často obrací k abstrakci a abstraktní obrazy patří mezi ty nejvyhledávanější. Mohou změnit celkovou atmosféru v místnosti, která díky nim získává dramatickou podobu nebo naopak velmi útulnou. Abstrakce vyvolává zvědavost a podněcuje představivost.

Olejomalby jsou stále považovány za nejhodnotnější

I v dnešní době však platí, že nejvíce oceňovanou technikou je malba. A z té je to olej na plátně. Malované obrazy však mohou být tvořeny také za pomocí akrylových barev. Malby oživí každý prostor, strohé chodbě dodají moderní tvář, obývacímu pokoji šmrnc a umělecký podtext.

V galerii Artpit však najdete také umělecké fotografie, šperky a dokonce i módu.