Oživte vzpomínky na vaše předky

Řeka času neúnavně plyne a s ní odplouvají i vzpomínky na ty, kteří tady s námi již nemohou být. Vzpomínky na vaše předky, jejichž staré fotografie leží zapomenuty v zaprášeném albu na dně skříně. Současné moderní technologie však umožnují něco, co dříve bylo pro většinu lidí nedostupné. Vytvoření obrazů na plátně podle fotografií, díky nimž budou vaši předkové moci být opět součástí vašeho života.

Tisk na plátno

Obrazy na plátně vdechnou život starým fotografiím

V minulosti byly obrazy na plátně vyhrazeny jen šlechtě či velmi bohatým lidem. Nyní, díky moderním technologiím je možné vytvořit z fotografií super obrazy na plátně, které jsou dostupné pro každého, ale v kráse si s díly dávných mistrů v ničem nezadají.

Jak vzniká tištěný obraz na plátně

Tisk na plátno probíhá ve speciálních inkoustových tiskárnách pomocí mnoha barevných inkoustů, které zajistí dokonalou sytost a zářivost barev. Jistě, fotografie vašich předků budou pravděpodobně černobílé, to však dnes již vůbec nevadí. Na internetu existují online služby zdarma, které pomocí umělé inteligence dokáží černobílý obrázek obarvit.

Tisk obrazů na plátno? Jedině od profesionálů

Aby váš obraz na plátně stál skutečně za to, měli byste jeho tvorbu svěřit skutečným profesionálům, jako je například firma Printscreen.cz. Vaše foto zde bude nejprve upraveno pomocí speciálního programu, který se postará o co nejvyšší kvalitu výsledného obrazu. Poté již přijde řada na moderní tiskárny Canon IPF 8400 a Canon Pro 2000, které pomocí speciálních barevných inkoustů přenesou vaši fotografii na kvalitní bavlněné plátno, dodávající svou texturou obrazu vzhled opravdového uměleckého díla. Obraz je možné volitelně opatřit speciálním nátěrem čirého, vodě odolného laku, který brání nejen pronikání vlhkosti, ale také UV záření. Váš obraz tak vydrží mnohem déle.