Praktické vybavení do vaší koupelny

Všichni si rádi dopřejeme relax v koupelně. Vana plná pěny i příjemně teplá sprcha odplaví špatnou náladu a navodí uvolněnou atmosféru. To vše je možné za předpokladu, že máme plně funkční vybavení a voda necáká všude po koupelně.  Koupelnová studia a specializované řetězce nabízí sortiment všeho druhu, který z vaší koupelny vykouzlí oblíbenou místnost v domě.

Jste-li příznivci sprchování nebo nevlastníte vanu, můžete si pořídit mnoho praktických doplňků, jež zvýší komfort při trávení času ve vaší koupelně a pomůžou ji udržet v čistém a pěkném stavu. Výrobky jsou konstruovány s důrazem na těsnost, praktickou údržbu a odolnost proti výkyvům teplot.

Široký sortiment sprchových dveří a boxů

Ať už bojujete s malou koupelnou nebo je to jeden z největších prostor v domě, nemusíte se obávat, že neseženete to, co hledáte. Sprchové dveře s čirou či matnou výplní jsou k dostání v nespočtu rozměrů a variant. Za příznivou cenu seženete sprchové dveře (posuvné, zalamovací) a zajistíte si tak pohodlné sprchování a soukromí. Posuvné dveře jsou nejen praktické, ale zejména elegantní. Moderní sprchové dveře do niky lze rovněž sehnat v několika modelech, které skvěle zapadnou do stylu vaší koupelny.

V posledních letech se výrazně zvyšuje poptávka po koupelnových boxech. Nabídka zahrnuje sprchové boxy s akrylátovou i mramorovou vaničkou s několika variantami nejběžnějších parametrů. Potřebujete-li uvolnit zatuhlé svaly a promasírovat bolavá záda, vsaďte na sprchové masážní boxy s nízkou vaničkou, vyhoví rozměrům každé koupelny. Boxy jsou vybaveny párou a masážními tryskami, které šetrně pečují o vaše tělo.

Vodovodní baterie do domácnosti

Součástí specializovaných obchodních řetězců a internetových e-shopů jsou dále vodovodní baterie do koupelen, ale také praktické dřezové baterie do kuchyní vyráběné z kvalitních materiálů v klasické kohoutkové i pákové variantě. Ve svých prostorách nezapomínejte ani na nepostradatelné doplňky, s nimiž bude mytí nádobí zábavou či sprchování snadnou záležitostí pro všechny členy rodiny.