Pro gramofon jedině k profesionálům

gramofon

Gramofon je nejen dokonalý přehrávač zvukových záznamů, ale také velice dekorativní součást interiéru, kterou budou všechny vaše návštěvy obdivovat. Není však gramofon jako gramofon. Jak velice rychle zjistíte, pokud navštívíte e-shop na adrese https://www.htpshop.cz/gramofonove-pristroje, k dispozici je obrovské množství typů od různých výrobců, které se liší nejen kvalitou přehrávání zvuku, ale i vybavením a samozřejmě také cenou. Pokud uvažujete o koupi gramofonu, měli byste si proto předem ujasnit, jak vysokou kvalitu požadujete a kolik jste ochotni do koupě gramofonu investovat.

Kolik stojí gramofon

Nejlevnější typy gramofonových přístrojů pořídíte už za několik tisíc. Jsou to přístroje pro nenáročné domácí použití, pro lidi, kteří si chtějí občas poslechnout některou ze svých starých desek, ale nechtějí přitom příliš utrácet. Tyto gramofony jsou často v retro nebo starožitném designu a obvykle jsou vybaveny vším potřebným k přehrávání zvuku. Mají v sobě zesilovač, předzesilovač a často i reproduktory. Některé typy jsou vybaveny i rádiem, USB vstupy a dalšími moderními vymoženostmi. Přestože od podobných přístrojů nemůžete čekat žádné audiofilské zážitky, svému účelu dobře poslouží a běžného posluchače uspokojí.

Za kvalitu budete muset připlatit

Pokud chcete gramofon na vyšší úrovni, budete bohužel muset sáhnout hlouběji do kapsy. Kvalitnější hifi gramofony stojí od deseti tisíc výše, k jejich ceně však pravděpodobně budete muset připočíst i nákup předzesilovače, kvalitního hifi zesilovače a výkonných reproduktorů, bez kterých si kvalitu těchto špičkových gramofonů neužijete.

Pro gramofon jedině k profesionálům

Pokud to myslíte koupí gramofonu vážně, navštivte adresu https://www.htpshop.cz/gramofonove-pristroje, kde si budete moci vybrat z mnoha typů gramofonů, zesilovačů a dalšího hifi příslušenství.