Romantika u krbu už není záležitostí jen domů

Bio krb, novinka, která si postupně dobývá srdce všech, kteří někdy toužili po domácím krbu, ale jeho pořízení jim nedovolovaly nejen finanční možnosti, ale překážkou bylo i místo, kde bydleli. Nyní je jedno, zda bydlíte v garsonce, nebo rozlehlém stavení, bio krb si můžete pořídit kamkoliv.

Tato technologická novinka nepotřebuje žádný komín ani jinou cestu na odvod spalin. Také k hoření není potřeba shánět dřevo. Obě výhody pramení z principu, na kterém tento moderní krb pracuje, a to na spalování speciálního bio prostředku. To je povětšinou uhlovodík vyrobený na rostlinné bázi. Nejčastěji je to bio líh, s nímž probíhá hoření bez vzniku nebezpečných zplodin, zápachu či kouře.

Originální doplněk, co ohromí

I když princip tradičního krbu spočívá v uvolňování tepla, u bio krbu se v třeskutých mrazech neohřejete. Může zastat roli levného méně výkonného přímotopu. I přes tyto skutečnosti je hlavní předností bio krbu zejména jeho estetické využití. Plamínky ohně jsou fascinující a dokážou plně dokreslit pohodovou atmosféru domova. Bio krby jsou vyráběny v různých velikostech a tvarech, aby si každý mohl vybrat ten nejvhodnější. Malé lze umístit například na konferenční stůl, ty větší budou vyžadovat své místo na zemi.

Bio krb je velmi komfortním řešením, jak si bez ohledu na prostorové dispozice dopřát luxus v podobě uklidňujícího otevřeného ohně. Pokud chcete i vy vnést do vašich prostor nenahraditelnou romantiku, je na čase se po bio krbu poohlédnout. Přes den bude díky moderně řešeným nádobám nápaditou dekorací, večer zahřeje na duši i po těle.