Ručníky a osušky

Horká vana představuje příjemný relax po celodenním shonu, uvolní ztuhlé svaly a navodí pocit pohody. Ten však může odeznít v okamžiku, kdy se chceme osušit a máme zrovna po ruce pouze nesavý a pokožku dráždící drsný ručník. Převládá-li ve vaší skříni právě takovýto textil, měli byste uvažovat o nákupu nového. 

Ručník je věc, kterou používáme denně, proto bychom měli dbát na jeho kvalitu, kterou ovlivňuje především gramáž. V současnosti se za top výrobky považují ručníky a osušky s gramáží od 450 g/m2. Tato hodnota znamená, že ručníky budou nejen nadýchanější a savější, ale také odolnější vůči mechanickému poškození.  

E-shop se sortimentem pro každou rodinu

Jak už to v dnešní době bývá, kvůli nákupu nemusíte vstávat ani z gauče. Ručníky lze nakoupit online například na webu www.rodinnebaleni.cz. E-shop poskytuje široký sortiment výrobků v mnoha barvách a designech, které jednoduše sladíte se stylem vaší koupelny. Ručníky můžete nakupovat jednotlivě nebo využít výhodných balení s několika kusy.

Věnujte výrobkům potřebnou péči

Chcete-li si vlastnosti ručníků zachovat co nejdéle, je zapotřebí správné péče. Pouze tak budou ručníky a osušky stále hebké a adekvátně savé. Před prvním použitím je vyperte a nechejte volně osušit. Není nutné používat nadměrné množství prásku či gelu. Mnoho zákazníků má zafixováno, že je dobré přidávat aviváž, ta však hebkost ručníku naopak degraduje. Vlastníte-li sušičku, dopřejte výrobkům tento blahodárný komfort, v opačném případě je nechejte schnout bez následného žehlení, které vláknům velmi škodí.

Ručníky a zvláště osušky české výroby uplatníte nejen v domácnosti, ale také při návštěvě koupaliště, nebo na dovolené u moře. Pokud jim věnujete potřebnou péči, můžete se spolehnout na jejich dlouhou životnost se zachováním původních vlastností a barev.