Vánoční dárky levně na Wish

A už se nám to zase blíží… Vánoce a neslavné nakupování v přeplněných centrech, přičemž se naštvete už jen při půlhodinovém parkování. Otrávené prodavačky, miliony tašek, záchvatovité kupování hloupostí. Chcete se tomu všemu letos vyhnout? Zůstaňte v teple domova a nakupujte online. Například na Wish shop – jedná se o internetový obchod se zahraničním zbožím, které v českých kamenných obchodech nenajdete, a když už, tak za mnohonásobně vyšší cenu než právě na Wish. Jak zde nakupovat?

Jednodušší než Aliexpress

Určitě znáte notoricky profláknuté weby, jako je Ebay nebo Aliexpress. Wish je podobnou nákupní platformou, má však proti výše zmíněným několik nesporných výhod. Neumíte anglicky? Nevadí. V angličtině jsou pouze popisky produktů, jinak je celé rozhraní webovek česky. To zaručí pohodlné nakupování na Wish i těm z vás, kteří při učení jazyků ve škole nedávali pozor. I mezi recenzemi se jako první zobrazí ty v češtině od českých zákazníků. Zaregistrovat se můžete buď přes email, nebo spárováním s facebookovým profilem, což je otázka několika kliknutí. A pokud byste si přeci jen nevěděli rady, více o tom, jak se registrovat a jak nakupovat, najdete na serveru hardyn.cz

Na co si dát pozor?

Nakupování na internetu však přece jen jedno velké úskalí má. Nikdy nevíme, jak moc se fotografie zboží z Číny shoduje s realitou a jaká bude kvalita objednaných dárků, protože rozhodně nechceme manželce pod stromeček místo noční košilky nadělit obleček pro panenku. Prvním krokem k úspěšným nákupům je pročítat recenze a sledovat hodnocení zboží, snáze se tak eliminuje potenciální zklamání z balíčku. Nenechte se zlákat vysokými slevami. Pravděpodobnost, že prodejce zboží před zlevněním nadcenil a až poté udal slevu, se kterou se výrobek dostal na zcela běžnou cenu, je na podobných serverech opravdu vysoká, Wish česky nevyjímaje. Hardyn.cz se ve svém článku na to, jak nakupovat bez prodělání, zaměřuje poměrně podrobně, všechny šikovné tipy najdete na www.hardyn.cz.

Příspěvek byl publikován v rubrice Doplňky se štítky a jeho autorem je Petra Svobodová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.