Vánoční světelné dekorace jsou důležitou součástí Vánoc

zdroj: kokiskashop.cz

zdroj: kokiskashop.cz

Nedílnou součástí Vánoc jsou určitě světelné dekorace. V této kategorii vánočních ozdob a světýlek je opravdu rozmanitý výběr, který milovníci vánoční atmosféry jistě ocení, a věřte, že nebudete vědět co vybrat dřív.

Prostorové dekorace i ozdobičky na stromek

Oblíbenou kategorií jsou prostorové dekorace pro opravdové Vánoce, které jsou opravdu skvělým doplňkem do každého bytu. Jedná se o světelné dekorace, které vyplní prázdné kouty, poličky nebo stolky a vykouzlí jedinečnou atmosféru. Například takový stromek na stojánku můžete díky skromným rozměrům postavit právě i na noční stolek nebo poličku v kuchyni a vykouzlit si tak Vánoce i jinde než jen v obývacím pokoji.

Navíc je skvělé, že je bezdrátový, takže nemusíte řešit, že musí stát u zásuvky nebo že budou všude zase kabely. Jednoduše ho postavíte tam, kde se vám to bude zdát ideální. Dalším prostorovým doplňkem může být například světelný kužel nebo hvězda. Vybírat můžete z široké nabídky prostorových dekorací, které se hodí opravdu kamkoliv.

I vánoční stromek si ale zaslouží vaši pozornost, nemusí ho přece zdobit jen klasické nudné ozdoby. Co vyzkoušet bezdrátové LED svíčky a vrátit se tak do dětství, kdy svíčky na stromku byly běžnou záležitostí. Dnes je od téhle ozdoby upuštěno, kvůli nebezpečí a strachu z požáru, ale díky LED svíčkám, si můžete dopřát pohled na krásný stromek beze strachu, že začne hořet.

Vánoční osvětlení, zdroj: kokiskashop.cz

Vánoční osvětlení, zdroj: kokiskashop.cz

Světelné deště, rampouchy nebo LED řetězy

Prostorovými dekoracemi nebo doplňky na stromek to ovšem nekončí. Už jste slyšeli o světelném dešti? Jedná se o překrásný světelný doplněk, který skvěle zaplní prázdná místa na zdech, ať už venku na zahradě nebo uvnitř bytu. Využít se dají například i v oknech nebo jako doplněk do dětského pokoje, a to klidně po celý rok.

Velice oblíbeným doplňkem jsou světelné rampouchy. Ty se používají hlavně pro venkovní výzdobu a vyrábějí se v úsporných provedeních. Nejlepší je pořídit si taková vánoční osvětlení, které mají solární spínač, což ušetří nejen starosti se zapnutím a vypnutím, ale také mnoho energie. Klasikou jsou potom světelné řetězy, které se používají jak na stromek, tak například i na plot či okenní parapet.