Jak se vám líbí dřevo bez nutnosti údržby?

Čtete správně, skutečně existuje dřevo, které nemusíte každoročně natírat nebo se obávat, že by ztratilo svůj přírodní vzhled, strukturu i barvu. Na trhu totiž existují stále oblíbenější a populárnější betonové imitace dřeva, s nimiž ušetříte les a zároveň si do svého domova či zahrady vnesete trochu přírody. A protože zákazníci volají po jednoduchých řešeních, kromě květináče najdete v sortimentu i další zajímavé prvky, třeba palisády, schodnice nebo vodní prvky k tolik žádaným jezírkům.

betonové imitace dřeva

Zahajte přípravy na letní sezónu

Také už se nemůžete dočkat, až vyměníte kabáty a dlouhé mikiny za pohodlné kraťasy a vyrazíte na svou zahradu třeba jen chytat první paprsky sluníčka, eventuálně zahradničit? Vezměte to letos se vší parádou a dodejte své zahradě nádech luxusu. Betonové dřevo představuje skvělý způsob, jak zkrášlit zahradu, dopřát si luxusní kousky k posezení a stejně tak vytvořit romantické cestičky mezi záhony. Betonová dlažba v provedení dřeva je nadmíru oblíbená, neboť působí vkusně po celý rok. Nemusíte ji natírat speciálními nátěry na dřevo nebo mít obavy, že by se po letech v zemi přirozeně rozpadla. Chcete-li nakoupit betonové imitace za dobré peníze, vložte důvěru do rukou firmy RYHOS, která má na svém kontě široký sortiment hnojiv, semen, směsí, nářadí, květináčů a samozřejmě obrovský sortiment betonových imitací a prvků na zahradu.

Investice se vyplatí

Na webovém portálu www.ryhos.cz nechybí plotové systémy ani trávníkové obruby pro rozdělení zatravněné plochy a skalek i sezení a popelníky. Velmi trendy působí bazénové lemy z imitace dřeva, popřípadě nášlapy a prkna, jež jsou nadčasovým doplňkem každé zahrady. Díky věrohodným napodobeninám získá vaše zahrada na detailech, s nimiž zhodnotíte vaši dosavadní práci. Kromě vzrostlých stromů, keřů, barevných rostlin se hodí přidat nějaké dekorace z imitace dřeva, třeba v podobě květináčů, kořenů stromů, kmenů nebo špalíkové dlažby, jež slibuje široké spektrum použití.