Kde zajistit vašemu kávovaru pozáruční opravu a pravidelný servis?

Máte doma kávovar po záruce a všimli jste si, že už nepřipravuje tak dobrou kávu jako dříve? Pak je nejvyšší čas zajistit mu odborný servis.

coffee-2589761_640

Proč je třeba nechat kávovar pravidelně servisovat?

Milovníci kávy si den bez svého oblíbeného šálku neumí ani představit. Pokud doma máte kávovar, můžete si svou kávu dopřát pokaždé, když na ni dostanete chuť. Jenže vlivem pravidelného používání se přístroj opotřebovává. Kávový olej a sedlina zanechává stopy na difuzoru, tvrdá voda pozvolna zanáší celý mechanismus vodním kamenem A pravidelné mletí zrn vede k opotřebení mlecího mechanismu. Přístroj se postupem času při dennodenním používání stává hlučnější. Výsledkem už není tak dobrá káva, jako dříve. Pokud i vy pozorujete na své kávě změny v chuti či vůni, nebo váš kávovar už nepracuje tak, jako dříve, je nejvyšší čas zajistit mu odborný servis.

Kde si objednat pozáruční servis kávovaru?

U pozáručních modelů doporučujeme provádět pravidelný servis každé 1 – 2 roky. Pro servis kávovarů se obraťte na naše proškolené techniky v servisním centru ve Zbůchu u Plzně. V Plzni a okolí si kávovar u vás doma či v kanceláři vyzvedneme zdarma, ze vzdálenějších měst nám jej stačí poslat kurýrem.

Při servisu naši technici provedou zdarma napojení na diagnostiku a provedou generální údržbu přístroje spočívající v dezinfekci a čištění veškerých komponentů, chemickém odvápnění přístroje, čištění difuzoru od kávové sedliny a oleje, seřízení mlecího mechanismu, kontrolu tlaku a těsnosti vodní soustavy.

Pokud u vašeho kávovaru diagnostika zjistí nějaké závady, obratem vás budeme o jeho stavu informovat i s cenovou kalkulací na opravu. Bude záležet pouze na vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo vám jej v původním stavu vrátíme zpět. Opravy kávovarů provádíme do 3 dnů. Pokud přemýšlíte o nákupu kávovaru, ale nechcete zbytečně investovat do nového přístroje, vybrat si u nás můžete ze široké nabídky zánovních a repasovaných modelů za výhodné ceny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vybavení a jeho autorem je Petra Svobodová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.