Originální dárky do interiéru potěší každého

zdroj: shutterstock.com

Během roku nastává celá řada příležitostí, kdy vybíráme dárky pro svou rodinu i kamarády. Slaví se narozeniny, výročí, svatby, Vánoce a den svatého Valentýna. Zapomeňte na tradiční dárky, jako jsou kytice, parfémy, oblečení, kuchyňské nádobí a podobně, zaměřte se na originální dárky, které nezklamou, potěší a hlavně překvapí.

Newtonova kolébka nikdy nezklame

Newtonova kolébka (někdy také nazýván jako rázostroj) je jedinečná dekorace, která demonstruje Newtonovy vědecké poznatky. Je ukázkou toho, jak funguje Newtonův zákon akce a reakce, ale přitom skvěle slouží jako relaxační pomůcka odbourávající stres.

Newtonova kolébka 249Kč, zdroj: darceky-eshop.sk

Nepotřebujete žádné aa baterie, a přitom její pohyby trvají velmi dlouhou dobu. Newtonova kolébka je klasikou 80. let, která dnes zažívá comeback v podobě antistresového doplňku. Kolébku si můžete pořídit nejen do své pracovny, ale také koupit jako originální dárek pro své známé.

Stojan na společnou fotografii

Své dobré kamarádce, svému příteli, nebo dokonce rodičům můžete dát společnost fotografii na netradičním stojanu. Na trhu jsou k dostání stojany na fotografii ve tvaru ruky, které jsou moderní a hodí se do každého pokoje. Dokonce takový stojan s vaší společnou fotografií může být dokonalým doplňkem kanceláře. Prodávají se také stojany v podobě Elvise Presleyho, srdíčka, různých postav a podobně.

Netradiční stojan na fotku, zdroj: darceky-eshop.sk

Tip: Umělecké předměty či díla mohou být zajímavým dárkem i investicí

Romantické originální dárky

Myslete také na svou drahou, milovanou polovičku. Pro ni musí být dárek nejen naprosto originální, ale také romantický. K Vánocům, výročí, narozeninám, ale i v den svatého Valentýna budete potřebovat dárek, který nezklame, překvapí a potěší.

Velmi oblíbené jsou hrníčky v podobě srdíček, sexy doplňky, netradiční spodní prádlo či polštář ve tvaru srdce. Dárek nemusí být drahý, ale stačí, aby byl originální a splnil u vaší drahé polovičky svůj účel. Romantickými dekoracemi, které dostanete jako dárek, vyzdobíte svou ložnici.

1 komentář u „Originální dárky do interiéru potěší každého

Komentáře nejsou povoleny.