Praktický doplněk do kuchyně: Elektrická vývrtka na víno

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Milovníci vína jistě vědí, že aby si mohli plně vychutnat tento lahodný mok, musejí víno nejen skladovat v optimálních podmínkách, ale také jej správně otevřít. Korek či jiný typ uzávěru lahve se nesmí dostat do jejího obsahu, v opačném případě pak totiž bývá víno znehodnoceno a pokazí to jeho chuť. Ke snadnému otevírání lahví je tak dobré mít po ruce kvalitní vývrtku.

Vývrtky na víno jsou mimořádně praktickými doplňky do kuchyně. Tyto kuchyňské potřeby ocení každý milovník vína. Zatímco starší typy mechanických vývrtek dosti často znemožňovaly snadné otevření lahve, dnes už se běžně prodávají daleko spolehlivější vývrtky.

Pomocí elektrické vývrtky otevřete lahev během pár vteřin

Vůbec nejsnadněji láhev otevřete pomocí elektrické vývrtky. V jejím případě nehrozí, že by došlo k odlomení kousku korku a jeho vysypání do vína. Elektrická vývrtka na víno funguje naprosto spolehlivě. Stačí ji přitom velmi jednoduše nasadit na hrdlo lahve, zmáčknout jediné tlačítko a za pár vteřin je lahev vína otevřena.

Elektrická vývrtka je stylovým doplňkem do kuchyně

Elektrická vývrtka na víno je vhodná pro všechny typy lahví s korkem. Jedná se o praktický doplněk do kuchyně, ale potěší i z estetického hlediska. Vývrtku tak po použití nemusíte schovávat někam do zásuvky v kuchyňské lince, klidně ji lze postavit na viditelné místo, rozhodně nebude působit nějak rušivým dojmem.

Elektrická vývrtka, zdroj: obchod-s-darky.cz

Elektrická vývrtka, zdroj: obchod-s-darky.cz

Výborný dárek pro manžela

Vývrtka potěší snad každého vyznavače vín. Hodí se například jako dárek pro manžela, který si rád dopřeje sklenku vína během večerního odpočinku. Pití vína je stylovou záležitostí, navíc jej doporučují i mnozí lékaři a odborníci. V malém množství prospívá lidskému tělu. Díky kvalitní vývrtce si tento lahodný mok dopřejete snadno a rychle, aniž byste se museli do lahve nějak složitě dostávat.

2 komentáře u „Praktický doplněk do kuchyně: Elektrická vývrtka na víno

  1. joo, to vypadá fakt dobře, zase jedna chytrá věcička :-D

  2. asi si to dojdu hned koupit. ;) s cim mam ale zkusenost je umelej spunt na vino, ten je skvelej. nemam rad, jak se do vina ten korek pak treba i droli.

Komentáře nejsou povoleny.