Bavlněný satén – novinka ve světě povlečení

Také se vždy po celém dni těšíte na to, jak se zachumláte do peřin? Pak jistě kladete důraz na výběr povlečení, jehož materiál může chvilky v posteli zpříjemnit či naopak. Příčinou prvně jmenovaného požitku může být i bavlněný satén, který je nejen velmi jemný na dotyk, ale také skvěle vypadá.

Satén je obecně spojován s určitým druhem luxusu a originality. Proč si ho tedy nedopřát i do vlastní ložnice? Je k dostání v mnohých barvách i vzorech, a tak může být dominujícím prvkem celé místnosti. Ložnice tak může dostat zcela jiný nádech.

Opravdu nestudí

Mnozí mohli po přečtení prvních řádků článku namítat, že satén je sice krásný na pohled, ale prakticky nepoužitelný, protože studí. V případě bavlněného saténu to však není pravda. Jak je to možné? Za vše může bavlna, která je základní a jedinou složkou tohoto povlečení. Jen je její povrch ve výsledku upraven tak, aby byl lesklý a vykazoval všechny přednosti saténu jako takového.

Bavlněný satén slaví velké úspěchy

Materiál si oblíbilo již mnoho lidí, kteří oceňují svěží a luxusní vzhled povlečení. Dá se však zakoupit i prostěradlo, takže si každý může dopřát spánek jako skutečný král či královna. Za zmínku určitě stojí i fakt, že tento materiál se nežehlí, takže odpadá i zdlouhavá starost o povlečení po vyprání.

Bavlněný satén je novinkou, která dává možnost pořídit si povlečení s moderními vzory, které mohou zcela změnit tvář ložnice.