Praktické vybavení do vaší koupelny

Všichni si rádi dopřejeme relax v koupelně. Vana plná pěny i příjemně teplá sprcha odplaví špatnou náladu a navodí uvolněnou atmosféru. To vše je možné za předpokladu, že máme plně funkční vybavení a voda necáká všude po koupelně.  Koupelnová studia a specializované řetězce nabízí sortiment všeho druhu, který z vaší koupelny vykouzlí oblíbenou místnost v domě. Celý příspěvek

Kvalitní dřevěné domky na zahradu

Představte si spojení přírodních materiálů a kvalitního zpracování, které dává vzniknout moderním zahradním domkům s různým účelem použití. Vybere si každý, a to od nejmladších členů rodiny až po domácí kutily či milovníky luxusu. Zahradní domky jsou nyní dostupné skutečně všem! Celý příspěvek

Nemáte rádi uklízení? Využijte profesionálních služeb

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Mít doma perfektně uklizeno se líbí každému z nás. Ale už málokdo nachází potěšení v samotném uklízení. Po náročném pracovním týdnu dá každý raději přednost odpočinku, ať už aktivnímu nebo pasivnímu, a času příjemně strávenému s rodinou. Proto se stále více lidí zajímá o úklid od profesionálů. Jak to funguje?

Pravidelný úklid domácnosti

Na zvýšenou poptávku reaguje řada úklidových firem. Ty nabízí již nejen úklid komerčních prostor, ale také pravidelný úklid domácností. Velmi flexibilní nabídku má například Lidská síla, která působí v Praze a Brně. Nabízí jednorázový velký úklid i pravidelný úklid domácnosti. Ten si můžete objednat s pravidelností jednou za dva týdny i jednou za týden.

S pravidelným úklidem od profesionálů se tak zbavíte veškerých otravných povinností v domácnosti. Můžete počítat s tím, že vyškolená profesionálka provede pravidelný úklid daleko důkladněji, než byste to udělali sami. Na vás zůstanou pouhé drobnosti během týdne – zamést drobečky po stolování dětí nebo utřít vylitý čaj z podlahy.

Výhody pravidelného úklidu:

  • perfektně uklizená domácnost
  • nižší hodinová sazba za úklid
  • stabilní dámu na úklid – při pravidelném úklidu bude zajištěno, že k vám bude docházet stále stejná profesionálka, ta již bude znát specifika vaší domácnosti, nebude třeba jí nic vysvětlovat, získáte k ní důvěru a po čase můžete využít možnosti dlouhodobého předání klíčů, dáma na úklid tak může samostatně pracovat například v době, kdy vy budete ještě v práci, po návratu domů vás už bude čekat dokonale uklizený byt

Jak probíhá úklid od profesionálů?

Na webu Lidské síly učiníte online objednávku. Přijde vám potvrzovací e-mail. Pokud jste si objednali jednorázový úklid nebo pokud půjde o první z pravidelných úklidů, bude třeba seznámit profesionálku s vaší domácností. Pozor na to, že dáma na úklid s sebou nepřináší čistící prostředky.

Čistící přípravky si budete muset přichystat vlastní

V každé domácnosti se totiž nachází jiný typ povrchů podlah i nábytku, proto dáma na úklid vždy využívá prostředky přítomné v domácnosti, které jsou vhodné pro ošetření materiálů použitých v konkrétním bytě. Ukažte proto dáma na úklid, kde najde čistící prostředky i další pomůcky na úklid – hadry, mop, vysavač. V případě složitějších přístrojů vysvětlete jejich ovládání.

Připravte si vlastní čistící prostředky, zdroj: shutterstock.com

Připravte si vlastní čistící prostředky, zdroj: shutterstock.com

Potom již můžete vše s klidem ponechat na profesionálce. Ta provede všechny objednané práce od běžného úklidu (vysávání, utření prachu, vytření podlah a umytí koupelny) až po mytí oken nebo žehlení. Před odchodem z domácnosti vám profesionálka zanechá na stole papír se seznamem vykonaných prací. Díky tomu můžete snadno zkontrolovat, zda vše proběhlo dle vašich přání a nebylo nic opomenuto.

Ceny za profesionální úklid

Cena za úklid závisí na délce úklidu. U Lidské síly je pevně stanovena hodinová sazba za úklid. Ta se liší v závislosti na tom, zda se jedná o úklid jednorázový nebo pravidelný. Pravidelný úklid vyjde pochopitelně výhodněji:

  • pravidelný úklid jednou za dva týdny vyjde na 155 Kč/hod
  • pravidelný úklid jednou za týden je ještě levnější – 140 Kč/hod

Celkovou cenu za kompletní úklid vaší domácnosti lze odhadnout díky chytré kalkulačce na webu Lidské síly. Při objednávce zadáte počet místností i rozsah úklidových prací, které si přejete provést. Na základě těchto informací bude odhadnuta doba úklidu a vypočítána výsledná cena. Pokud by však dáma na úklid stihla úklid rychleji, než bylo vypočítáno, bude vám přeplatek vrácen.

Co musíte vědět o zahradních sklenících

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Potřebují vaše rostliny specifické podmínky, jako vlhko a teplo? Naše zahradní skleníky jsou skvělým řešením pro každého zahrádkáře. Nabízíme vám nejenom klasické skleníky a základny ke skleníkům, ale i pařeniště, nebo různá příslušenství. To vše s jistotou širokého výběru a nízkých cen.

Jsou rostliny, které ke svému pěstování potřebují specifické podmínky, a to vyšší vlhkost či vyšší teploty. Přesně ty mohou zajistit zahradní skleníky. Díky tomu by měly patřit mezi samozřejmé součásti vaší zahrady.

Varianty, které vám nabízíme a mezi které patří i skleníky z polykarbonátu, se pyšní nízkou hmotností, kvalitou a dlouhou životností. To je dáno především použitím špičkových materiálů, které jsou k výrobě použity. I přesto najdete v naší nabídce opravdu levné skleníky, jelikož dobrá kvalita nemusí být vždy spjata s vysokými cenami.

Pokud je pro Vás cena příliš vysoká, tak můžete využít například fóliovník, který zastane podobnou úlohu jako skleník a bude stát až 4x méně.

Nejvyhledávanější volbou je polykarbonátový skleník

Zapomeňte na kompromisy a zvolte to nejlepší řešení v poměru cena – výkon. Jsou to právě levné skleníky z polykarbonátu, které nadchnou i vás. V nabídce je máme jak v různých velikostech a rozměrech, tak i v různých typech.

Nejprodávanější typ skleníku, zdroj: kokiskashop.cz

Nejprodávanější typ skleníku, zdroj: kokiskashop.cz

Mezi ty spadá třeba i menší pařeniště z polykarbonátu, ideální pro drobnější sazenice. I jim tak polykarbonátový skleník umožní bezproblémový růst a ochranu před nepříznivým počasím, které mají na svědomí naše klimatické podmínky.

U nás najdete i příslušenství a díly pro skleníky všech typů

Že nabízíme skutečně komplexní sortiment, dokazuje i fakt, že se nespecializujeme jenom na prodej skleníků, ale i na příslušenství. Vybrat si můžete třeba automatický otvírač oken ke skleníkům, police do skleníků, ale i další příslušenství. Taktéž se zárukou dokonalé kvality a nízké ceny.