Cítíte se pod psa? Možná je problém ve vaší ložnici!

Představte si, že spíte klidným spánkem celou noc a ráno se vzbudíte odpočatí a plní energie do dalšího dne. Zdá se vám to jako sen a realita je někde úplně jinde? Možná by stačilo změnit jednu jedinou věc ve vaší ložnici!

matrace

Komfortní odpočinek je luxus pro každého

Jste utahaní a bez životního elánu? Kdeco vás bolí a nemáte na nic náladu? Cítíte, že se potřebujete pořádně zrelaxovat, ale nemáte peníze na wellness, dovolenou ani masáž? Ne každý si může v dnešní době dovolit luxus a strávit své dny volna na místech, kde se o vaše zdraví starají profesionálové. Každý však má možnost luxusního spaní!

Problém totiž dost často vězí ve špatně zvolené matraci. Pořiďte si novou a možná se vám změní život! Obraťte se na českou společnost Bazyl.cz, která nabízí exkluzivní ortopedické, sendvičové a vrchní matrace včetně jejich příslušenství.

Vlastnosti dobré matrace

Dobrá matrace musí být pohodlná, prodyšná a s dobrou oporou páteře. Měla by být vyrobena z kvalitních materiálů, a proto by vám měla také dlouho vydržet. 

Společnost Bazyl při výrobě matrací používá pouze vysoce kvalitní certifikované materiály, které prošly náročnými testy na zdravotní nezávadnost. Jsou vyrobeny ze studené pěny, PUR pěny, vysoce komfortní termoelastické paměťové pěny a LATEXU.

Matrace z kokosového vlákna pomohou alergikům

Jedním z nejzdravějších materiálů pro výrobu matrací je překvapivě kokosové vlákno. Je přírodní a přirozeně antimikrobiální. V kokosové matraci se nedrží roztoči ani jiní parazité. Matrace s kokosovým vláknem díky svým vlastnostem lépe absorbují pot spících osob i vlhkost z okolního vzduchu. Jsou tedy mnohem sušší než matrace klasické, a proto doporučované také lidem s kožními problémy. 

I tyto matrace najdete v nabídce firmy Bazyl. Pokud si nejste jisti správným výběrem nových matrací, nechte si odborně poradit.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je Petra Svobodová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.