U společnosti EMOS koupíte LED žárovky i olověný akumulátor

Česká značka EMOS, pod kterou se vyrábí produkty drobného domácího elektra, má více než třicetiletou tradici. Prodává baterie i světelné zdroje, svítidla pro průmyslové i domácí použití. V následujících řádcích se zaměříme konkrétně na LED žárovky a olověné akumulátory.

energy-saving-gedd0deda2_640

V sortimentu narazíte na prodlužovací přívody, antény, multimetry, zkoušečky i různé druhy zvonků. Stejně tak vás EMOS nadchne, pokud hledáte olověný akumulátor, LED žárovky anebo svítidla.

Bezúdržbový akumulátor 12 V

Jako náhradní baterie pro záložní zdroje UPS, elektronické systémy EZS a EPS, zahradní sekačky, sonary anebo záložní systémy výtahů se používá akumulátor 12 V. Jedná se o olověný bezúdržbový akumulátor, který se může používat v podstatě v jakékoliv poloze, aniž by došlo k poškození.

LED žárovky

EMOS však vedle akumulátoru nabízí i LED žárovky, které jsou charakteristické sníženou spotřebou energie, vyšší účinností a delší životností. Žárovky poskytují kvalitní osvětlení a taktéž větší všestrannost. LED technologie je ekologicky udržitelnější.

Svítidla LED spotřebovávají ve srovnání s jinými tradičnějšími světelnými zdroji výrazně méně energie, a proto je jejich účinnost mnohem vyšší. LED diody spotřebují v průměru přibližně 5krát až 8krát méně energie než běžné žárovky při stejné úrovni světelného toku. V této oblasti se stále dosahuje pokroku a očekáváme, že světelný tok se bude i nadále zvyšovat.

V závislosti na velikosti vaší domácnosti nebo firmy může přechod na LED vést k výrazným úsporám a pomůže vám vrátit počáteční investice v poměrně krátké době. Světla LED mají delší životnost než žárovky nebo zářivky. Nevyhoří a v závislosti na způsobu použití vydrží klidně až 12 let.

Tak neváhejte a začněte nakupovat v internetovém obchodě firmy EMOS.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je Petra Svobodová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.