Fasáda, která nezklame

V posledních letech se rozšířil zajímavý trend u novostaveb. Je vidět, že lidé stále touží přiblížit se přírodě. Obklopit se přírodními materiály je pro člověka přirozené a cítí se v nich jako ryba ve vodě. Nejvyhledávanějšími přírodními prvky jsou stálice dřevo a kámen. V případě dřevostaveb není důvod mluvit o fasádě, takže se podíváme na využití kamene a jeho kladných stránek.

Jak a kam kámen vkusně umístit

Díky svému neutrálnímu vzhledu může obkladový kámen zdobit vaši krbovou římsu stejně dobře jako stěnu v ložnici. Nebojte se, že by pro interiér byl příliš chladný a strohý. Naopak. Dodá vašemu domovu na útulnosti a originalitě. Hodí se k jakémukoli vybavení. Vždycky bude vypadat vkusně, a je téměř nezničitelný, dlouhá léta bude držet svůj tvar i vzhled.

Chcete-li být skutečně IN použijte kamenné obklady v koupelně, kde je můžete doplnit o kamenné umyvadlo nebo vanu. Vaše bydlení získá naprosto jiný rozměr. Nejen že budete mít nejhezčí koupelnu v okolí, ale vy sami v ní najdete skvělé útočiště po náročném dni. Navíc je kámen praktický a kvalitnější než smalt.

Těžko byste hledali něco lepšího

Ať už váš dům stojí na vesnici nebo ve městě, s pomocí obkladové pásky na fasádu vždy zapadne. S kamennou fasádou váš dům bude v každém prostředí vypadat přirozeně a velice luxusně. Venkovní posezení, grilování či dnes velmi moderní venkovní kuchyně jsou bez kamenného obkladu jako Praha bez Karlova mostu. Jedno nemůže být bez druhého. A proto toto spojení je pastvou pro oko. Těžko budete hledat jiný materiál, který tak dobře odolává zubu času, je mrazuvzdorný a maximálně odolný vůči povětrnostním podmínkám. Na venkovní použití zkrátka ideální. Pro svou nenasákavost je vhodný do blízkosti bazénů a jezírek. Milujete-li květiny, určitě nesmí obkladový kámen chybět ve vaší zahrádce nebo zimní zahradě, protože jedno zvýrazňuje druhé a skvěle se k sobě hodí.