Harmonie vašeho domova

Co očekáváte od domova? Aby byl útulný, příjemný, pohodový, dostatečně zařízený. Když vstoupíte do bytu, měla by vás naplnit zvláštní pozitivní energie, bezpečí a jedinečná krása. I věci kolem vás mohou přispět k navození pěkných pocitů.

těžítkaJedinečné dekorativní prvky

Staňte se náročnými a zapomeňte na levné předměty z tržnice. Daleko víc vás oslní designové výrobky, kde se prolínají vlivy přírodních polodrahokamů, geometrie a pečlivá ruční práce. Originální domácí tvorba nikdy neztratí svoje kouzlo, doslova vás očaruje. Můžete si pořídit věci, které získají vaše srdce svým provedením, ale zároveň užitečně poslouží. V obýváku, ale také v pracovnách využijete těžítka působící energií barev a použitými přírodními kameny. Doslova neodtrhnete zrak od těžítek modré, zelené nebo duhové barvy. Harmonizační těžítko světle modré barvy s minerály odpovídá základním čakrám. Stačí ho položit na stolek, aby vyzařovalo uklidňující namodralé světlo. Často se využívá i jako zahánění strašidelných snů dětí. Hrot ve středu těžítka usměrňuje energii.

Harmonizace s designovými produkty

Jak si vytvoříte prostor, kde se bude výborně relaxovat? Využijte originální svícny určené k energetizaci a harmonizaci. Díky ruční technice vznikají originální dekorace ze skla, barev a minerálů. Umí do svého okolí vydávat pozitivní energii. Každý den se budete těšit na rituál, kdy zapálíte svíčky ve svícnu. Hodláte se cítit klidně a vyrovnaně během pracovního dne? Model se strukturou ohně vám jistě pomůže, protože vás pohltí zvláštní uklidňující teplo. Ve svícnu dominuje karneol naplněný životní silou a vysokou energií. Jeho přednosti zahrnují obnovování motivace a vitality. Dovede stimulovat tvořivou schopnost, dodá vám odvahu a namotivuje vás k úspěchům. Budete si více věřit a dočkáte se i podpory vaší vytrvalosti, bez které se neobejdete v mnohých životních situacích.