Dětské domečky potěší děti v každém věku

Které dítě by nechtělo navštívit hřiště, otestovat skluzavky anebo si hrát na pískovišti? Máte pocit, že časům, které trávily děti venku na čerstvém vzduchu, odzvonilo? Máme pro vás dobrou zprávu! Děti se opět vrací ven a chtějí si hrát na hrdiny, indiány a stavět nedobytné pevnosti. A vy jim s tím můžete pomoci. Stačí jen vybrat kvalitní domeček, jež se v mžiku změní v prodejnu, hrad i útočiště před piráty.

hřištěDětská fantazie bez hranic

Že jsou děti vynalézavé, víme všichni. Proč je ale nepodpořit v jejich snech? Vybavte svou zahradu praktickým domečkem z kvalitních a certifikovaných materiálů. Poslouží vám dlouhé roky a stane se skvělým důvodem, proč děti vyhnat ven během celého roku. Zahradní domky Herold nabízí zábavu pro děti i dospělé. Ať už sháníte domeček pro děti ve tvaru teepee, kryté stání pro svého plechového miláčka či domek na nářadí, vše pořídíte z pohodlí domova online za nejlepší ceny.  Oblíbený prodejce disponuje širokým výběrem altánů, pergol, zahradních domků i prodejních stánků. Výběr domku je tak zcela ve vaší režii, seženete malé, úsporné modely i luxusní domky suplující plnohodnotnou chatu s dostatkem místa pro celou rodinu.

Když domeček nestačí…

… vsaďte na hřiště! Ta jsou vybavena herními prvky, dají se upravovat a odpovídají normě. Jejich montáž i údržba je snadná a můžete si být jisti, že hřiště zabaví vaši ratolest na dlouhé hodiny. Navíc budete mít jistotu, že si hraje na kvalitních komponentech, takže nehrozí riziko poranění. Díky tomu se hodí všechna nabízená hřiště také do veřejných prostor, cílí na ně též školy, obce či restaurace. Zábava může začít a buďte si jisti, že jen tak rychle neskončí. Podpořte pohybové aktivity svých dětí a dopřejte jim moderní a funkční zázemí pro nekonečné hry a zábavu v každém věku. Stabilní kotvení herních sestav nevyžaduje žádné speciální úpravy terénu. Hřiště je dodáváno v částečně smontované podobě, s její montáží si ale poradí každý kutil či ochotný tatínek.