Ideální dárek pro kutila? Zkuste mu zařídit pořádek

Zdá se vám to jako nereálný dárek? Jste na omylu! Už dávno neplatí, že by garáž musela být odrazem nepořádku a neuspořádaných věcí. Máte pocit, že váš šikovný kutil neví, kde má šroubky, kam položil vrtačku a kde uskladňuje barvy na nábytek? Řešením může být nový regál či sestava regálů zajišťující přehlednost a uklizenost v každém prostoru, ať už se jedná o garáž, sklep či dílnu.

Všechno nejlepší bez šroubování

I když je garáž v drtivé většině případů královstvím mužů, občas se stane, že i ženy něco v garáži potřebují najít, eventuálně uskladnit. Proto se nabízí stabilní regály do garáže od osvědčeného prodejce. Nakupovat můžete pohodlně online, aniž byste kamkoliv chodili a tahali těžké díly.  Přitom nosnost jedné kovové police je okolo 250 kilogramů! Snadno tak unesou pneumatiky, velké kbelíky barev, zahradní techniku nebo jiné nářadí a vybavení pro zahradu a dílnu. Co potěší každého, jsou modely regálů bez potřeby šroubování. I v tomto případě smíte vybírat z různých šířek, výšek regálových dílů, počtu polic a v neposlední řadě barev, jež mohou být pro někoho stěžejní. Bezšroubové regály mají konstrukci T a L profilů.

Stabilní a odolné regály pro náročné prostory

Zejména v prašném prostředí, namáhaných kladech a obchodech, kde je bezpečnost na prvním místě, je důležité sáhnout po vysoce kvalitních regálech. Jednotlivé regály se dají k sobě snadno přišroubovat, čímž vzniknou sestavy podle vašich požadavků na prostor, velikost i hloubku polic. I když to na první pohled vypadá, že regály nejsou vůbec zajímavé, zajisté se shodneme, že bez přehlednosti nemůže být zajištěn pořádek v garáži, sklepě i dílně, na půdě nebo ve skladu. Pomocí regálů to bude určitě jednodušší, dát jednotlivým místnostem řád. Svěřte se do rukou specialistů na regály a najděte ideální variantu právě pro svého kutila, zahrádkáře či fanouška dílenských prací.