Kuchyně na míru pro každého: levné, drahé, luxusní i praktické

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Kuchyně již dnes nejsou pouze funkčním prostorem, ale také designovou místností, ve které si s přáteli rádi dáte kávu, posedíte a proberete aktuální problémy. V kuchyni trávíte čas nejenom přípravou a konzumací pokrmů, ale také relaxací. Kuchyň si proto přizpůsobte na míru, je to možné s jakýmkoliv rozpočtem. 

Kuchyně na míru

Každá kuchyně je jiná, musí vyhovovat odlišným potřebám a to nejen na vaření, ale i na celkový vzhled. Kuchyně se vám musí přizpůsobit a to po všech stránkách, tedy i té finanční. Slovo „na míru“ ve vás možná budí dojem vysoké ceny, ale kvalitní firma vám udělá kuchyň nejen dle vašich požadavků, ale i ceny. Nebojte se tedy nechat sestavit kuchyň s vámi navrženou cenovkou a neomezujte se na supermarketový standard.

Vzhled kuchyně

Představivost může být problematická. Z toho důvodu se tvoří 3D modelace přesně odpovídající rozměrům vaší kuchyně. Navíc u solidních společností získáte 3D modelaci včetně celkové ceny zdarma.

Pokud potřebujete poradit s prvotní inspirací, podívejte se na kuchyně fotogalerie, kde najdete hned několik možností. Prohlédněte si je, zapřemýšlejte co by se vám hodilo, a jaké řešení a barva vám nejvíce vyhovují. Se vším ostatním se následně můžete poradit s odborníky, kteří již designovali a sestavovali desítky a stovky kuchyní.

Kuchyňské spotřebiče

Součástí kuchyně na míru jsou samozřejmě i kuchyňské spotřebiče, které budou zakomponované dle prvotního návrhu a při předání již zapojené a plně funkční. Kuchyňské spotřebiče mohou být jak vestavěné, na ty se vztahuje nižší sazba DPH, tak volně stojící. Kuchyně na míru je službou na klíč a vše je zhotoveno dle vašich představ.

Obávat se nemusíte ani o záruku. Na kuchyně na míru se vztahuje až pětiletá záruka. Na některé prvky může být záruka doživotní, na vybrané spotřebiče zase kratší. V každém případě dostanete kompletní službu včetně záruční doby.

Příspěvek byl publikován v rubrice Vybavení se štítky a jeho autorem je Petra Svobodová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.