Sedací pytle

Chtěli byste si pořídit nábytek, který je pohodlný? Který vám zaručí zdravotní nezávadnost a naopak prospívá vašemu zdraví? Nechcete ale nic, co by se nehodilo do vašeho domu, nic tvrdého a studeného? Tak přesně pro vás jsou určeny sedací pytle!

Co to vlastně je?

Sedací pytel je novinka, která může vaši místnost obohatit o něco nového, moderního a přesto praktického a zdravého. Sedací pytle jsou vycpány různým materiálem, většinou jde o menší kuličky, které se v pytli přesýpají. Pytle mají uzávěry a díky nim, si můžete redukovat množství výplně a tím i velikost pytle.

Proč je to tak dobré na záda?

Sedací pytle mají takovou výhodu, že se naprosto přizpůsobí vašemu tělu a vy si tak nepoškozujete záda. Nejde o tvrdý materiál, kterému byjste se musely přizpůsobit, navíc se neustále posouvá a tím vás nutí k pomalému pohybu, který vám neškodí.

I když jde jen o jeden kus nábytku, získáte spoustu variant, na pytel si můžete lehnout, sednout, upravit si ho jako židli nebo ortopedický balon a podobně.

Jak je to s materiálem?

Pytle se vyrábějí z velkého druhu materiálů a od toho se odvíjí i jeho cena. Při koupi sedacího pytle vybírejte především podle materiálu, protože s tím souvisí i jeho údržba.

Mezi klasické materiály patří kůže nebo její napodobení z umělých hmot, textilie potažená bavlnou nebo jiným materiálem a v poslední době i ekokůže. Ekokůže je napodobenina kůže a je od ní téměř nerozeznatelná, navíc se na údržbu může používat obyčejná voda.

Fatboy

Sedací pytle fatboy patří mezi ty nejoblíbenější. Jeho největší předností je jeho blahodárné působení na lidskou páteř, proto je to vhodný dárek především pro vaše děti. Když si sednete na pytel fatboy, sily se rozprostřou po celém obvodu páteře a tím nedochází k zbytečnému přetížení páteře. Fatboy se vyrábí v odlišných barvách a velikostech.

4 komentáře u „Sedací pytle

  1. Radeji original nez nejakou nahrazku, ktera nic nevydrzi

  2. jj přesně, taky jsem za kvalitu. My měly doma jeden šunt, co jsme koupili na tržnici a hned se rozpadl…radši jsem si teda připlatil a koupil kvalitní a už se na něm rok válíme a furt drží

  3. kvalita musí být vždycky na prvním místě, já si koupila pytel na doporučení, že to je dobrý na bolest zad a musím potvrdit, už se neválím na ničem jiném .-D

Komentáře nejsou povoleny.