Trendy kuchyň: Nebojte se barev

zdroj: kare-shop.cz

zdroj: kare-shop.cz

Kuchyň v každé domácnosti musí být především praktická. Praktičnost však nevylučuje styl a atraktivitu, a protože v kuchyni trávíme každý den nějaký čas, měli bychom se v ní cítit příjemně. Poradíme vám tipy, jak dodat vaší kuchyni šmrnc, aniž byste museli investovat mnoho peněz, bourat či vyhazovat stávající nábytek.

Dodejte liniím šmrnc

Trendem posledních let jsou moderní linie bez barev a ozdob. Bílá barva získala nadvládu, což můžete využít ke svému prospěchu. Snadno se totiž kombinuje s dalšími barvami, takže můžete dokoupit barevné doplňky v jakémkoliv odstínu! Bytové doplňky od KARE vám pomohou dát vaší kuchyni atmosféru a osobitost přesně podle vašich představ.

Barevné květiny rozjasní stůl

Každému bytu sluší květiny. Ty živé můžete umístit do originálně tvarované a barevné vázy Rainbow Carve, která připomíná třpytivý drahokam. Když nemáte možnost nebo chuť ozdobit byt živými květinami, můžete zvolit nádobí s motivem květin a veselých barev. Jídelnímu stolu tím dodáte příjemnou útulnost a servírování long drinku ve sklenicích Marino nebude mít chybu.

Barevný interiér, zdroj: kare-shop.cz

Barevný interiér, zdroj: kare-shop.cz

Pro cestovatele tělem i duší

Cestovatelské možnosti dnešní doby jsou nekonečné, proto je snadné propadnout kouzlu poznávání nových kultur. Inspirujte se různorodými styly, japonským, francouzským, severským, anglickým. Pokud se nemůžete rozhodnout, můžete zůstat u klasických neutrálních linií a pouze doplnit nádobím, třeba z kolekce City Guide, která vás provede Paříží, Londýnem a Manhattanem. Doplnit je můžete hodinami, které ukazují světový čas v nejznámějších metropolích.

Věnujte kuchyni pozornost, kterou si zaslouží. Udělejte z ní místnost, kde budete rádi vařit a která vás bude motivovat. O to víc vás pak potěší sympatický nábytek a bytové dekorace, které změní atmosféru a vzezření celé místnosti. Spokojenost s kuchyní se odrazí i na pokrmech, které z ní budete servírovat.