Záclony, garnýže i žaluzie. Bytový textil v Českých Budějovicích na jednom místě!

Pokládka podlahy, vymalování pokojů a jejich následné osazení nábytkem. Všemi těmito fázemi při stavbě či rekonstrukci vašeho obydlí, chtě-nechtě, projdete. Konečným elementem, který váš byt nebo dům vyšperkuje a dodá mu charakter opravdového, útulného domova, však představuje bytový textil. A právě vzhledem k jeho důležitosti pro celkové vzezření obydlí je nezbytné jeho výběru věnovat patřičnou pozornost a nebát se nechat si poradit od skutečných odborníků.

Bytový textil České Budějovice: Kvalita prověřená 20letou tradicí

Mezi nejpovolanější se v této branži řadí tradiční česká firma Bytový textil Marie Bártová, která již více než 20 let nabízí všem zákazníkům vysoce kvalitní a designově moderní záclony, závěsy, garnýže a všeobecně stínění oken – tedy žaluzie a rolety. Kamenné prodejny bytového textilu v Českých Budějovicích se nachází jednak v Husově ulici, jednak na náměstí Přemysla Otakara II. v Galerii Dvořák.

Vše na jednom místě

Sortiment prodávaného zboží zasahuje skutečně širokou škálu, pročež nezáleží, jestli jste do internetového vyhledávače zadali „záclonyzávěsygarnýže nebo žaluzie České Budějovice“ – vždy vám vyjede jedna a ta samá společnost, která všechny zmíněné produkty prodává. Jistě tak oceníte, že veškeré vybavení bytových prostor – namísto zběsilého přebíhání mezi jednotlivými obchody – pořídíte na jednom místě.

Servis od A do Z: Designér do bytu + vyzkoušení zdarma!

Bytový textil České Budějovice zajišťuje kompletní servis, který je s procesem dolaďování finální podoby interiérů spojený. Hned v úvodu se přitom můžete těšit na dva příjemné benefity, kterými se firma Bártlových odlišuje od konkurence.

Na počátku, před výběrem, můžete zdarma využít služby profesionálního designera, který přijde k vám domů a následně provede návrh jednak zpracování, jednak umístění daného textilu. Zákazníci rovněž kvitují možnost záclony a dekorační látky nejprve vyzkoušet.

Následně s pomocí tohoto profesionála vyberete použitý materiál a hurá do výroby, kde se můžete spolehnout na špičkovou kvalitu šití. Jako bonus se na konec můžete těšit na odbornou montáž – ať už se jedná o garnýže nebo třeba žaluzie.