Vsaďte na kvalitní omítky provedené strojním omítáním

Omítky

Chcete zaručeně kvalitní a dokonale rovné omítky? Zajistit je lze strojním omítáním. Specialistou na strojní omítání je firma Ing. Luboše Horňáka.

Omítky náš domov oblékají a dávají mu finální vzhled. Na omítku se budeme dívat léta a věřte, že ta nekvalitní či křivě provedená nás bude dnes a denně přivádět doslova k šílenství. Pokud stavíme či rekonstruujeme, investice jsou vysoké. Proto bychom měli poptávat vždy tu nejkvalitnější práci, a to samozřejmě i co se týče omítek. Kvalitní omítky nabízí Ing. Luboš Horňák a jeho firma, která se zaměřuje na strojní omítání a zateplování. Je synonymem pro omítky a zateplování budov České Budějovice.

Strojní omítání je kvalitnější

Firma Ing. Luboše Horňáka se na strojní omítání zaměřuje již od roku 1990. Firma využívá omítkové materiály Cemix a provádí dvouvrstvé omítky. Kombinace špičkových materiálů, perfektního strojního vybavení a zkušeností vám nabídne diametrálně odlišnou kvalitu provedení i delší životnost omítek.

Dokonalost v každém detailu

Dokonalá omítka je rovněž o detailech. Perfektně provedené a s dlouhou životností musí být i problematické části omítky. Jde například o rohy, různá zakončení či místa, kde je zapotřebí dilatační spára. Ve firmě proto používají osvědčené rohové omítkové profily, dilatační i ukončovací profily.

S omítkou na precizně provedené zateplení

Nové omítky realizujeme často z důvodu nutnosti zateplení naší nemovitosti. Ideální je objednat si obojí od jednoho dodavatele. Ing. Jiří Horňák nabízí obojí. Zateplování je dnes, v době neustále rostoucích cen energií, naprosto klíčovým tématem. Neoplatí se jej odkládat, protože každý měsíc, zejména od října do dubna, nás stojí zbytečně vyhozené prostředky za topení, které bychom mohli investovat do snížení energetické náročnosti našeho bydlení. Pro zateplování budov používá společnost zateplovací systém Cemix. Jde o kvalitní polystyrenové zateplení.