Hurá do postele díky nové matraci!

prostěradla

Že vám lenošení v posteli příliš neříká, protože se budíte s bolavými zády? Máte celý den pokažený, když vám ráno trvá minimálně deset minut, než rozhýbat ztuhlé tělo? Zapomeňte na starou matraci, rozvrzaný rošt a investujte do kvalitní postele. Nová matrace vám pomůže od bolesti, kvalitní lůžkoviny pak zajistí, že si pobyt v posteli budete chtít prodloužit na maximum!

Jak vybrat matraci?

Nejprve se rozhodněte, jaký rozměr matrace hledáte. Zda to budou dvě samostatné matrace na dvojlůžko či jedna matrace dohromady. V tom druhém případě nezapomínejte, že jsou-li mezi partnery významné váhové rozdíly, může se jedna polovina rychleji proležet a tím pádem znehodnotí celou matraci a bude před vámi stát výměna. Jakmile budete mít jasně definovaný rozměr matrace, je třeba vybrat její výšku. Je totiž pouze na vás, zda vsadíte na moderní takzvané americké matrace, jež jsou vysoké a velmi pohodlné, nebo dáte přednost standardní výšce, které odpovídají klasické velikosti prostěradla. Matrace dnes výrobci dělají z mnoha zajímavých a moderních materiálů od paměťových pěn až po latex a pružiny. Paměťové pěny jsou populární pro své vlastnosti a přizpůsobení se jakékoliv postavě.

Jak ulevit krku?

Trápí-li vás pravidelné a dlouhodobé bolesti krční páteře, může být řešením volba vhodného polštáře. Anatomicky navržená konstrukce odlehčí krční páteři, ramenům i hlavě a vám konečně zmizí dlouhodobé bolesti hlavy či páteře. Vypadá to, že už máte svou novou matraci, spolu s ní i polštář a zbývá vybrat přikrývku. Moderní přikrývky z dutých vláken s příměsí hydratační aloe vera či antibakteriálního stříbra a bambusu pro odlehčení si zamilují všichni členové rodiny. Už žádné pocení a v žádném případě chlad. Doplňte svou postel o vhodné materiály lůžkovin – třeba hedvábný a na dotek příjemný satén nebo nežehlivý krep či extra savou bavlnu z bio zdrojů.