Hurá do vody!

V parných letních dnech je bazén nepostradatelnou pomůckou pro příjemné okamžiky venku na zahradě či terase. Konečně se přestanete schovávat před sluníčkem a bude vám příjemně v čisté vodě. Závidíte sousedům jejich vodní hrátky právě teď v létě, kdy teploty přesahují třicet stupňů nad nulou? Vybavte se originálním bazénem Albixon s puncem kvality a koupejte se podle libosti vždy v dokonale a průzračně čisté vodě.

bazény

Základní vybavení pro bazén

Moderní bazény pořídíte v mnoha rozměrových variantách a získáte tak menší bazén pro relaxaci i dostatečně velký bazén vhodný pro koupání celé rodiny. Neméně podstatné je však také bazénové čerpadlo, díky němuž jsou zachyceny nečistoty obsažené v bazénové vodě. Písková filtrace má filtrační náplň, kde se voda s nečistotami filtruje a vrací se již pouze čistá voda zpět do prostoru bazénu. Celý přírodní princip zajišťuje vrstva křemičitého písku o různé zrnitosti. Písková filtrace je nenáročná na provoz i údržbu a slibuje dlouhý, nejméně dva roky kvalitní provoz. Aby byl efekt filtrace maximální, stačí ji jednou za týden proprat.

bazénové čerpadlo

Populární vysavač do bazénu

Velký hitem je bazénový vysavač pracující na dně bazénu. Díky širokému výběru modelových řad se nabízí použití ručního, poloautomatického i plně automatického vysavače. Od jeho funkcí se odráží také cena. Bazénový vysavač oceníte v momentě, že chcete mít stále dokonale čistý bazén a nechcete mít na dně bazénu jakékoliv nečistoty. Proto je tento moderní typ vysavače vhodný především pro venkovní bazény, které třeba pravidelně nezakrýváte, popřípadě jsou umístěné pod korunami stromů. Žádný spadaný nepořádek vás nebude omezovat v dovádění v bazénu! Pomocí teleskopické tyče a držáku na kartáč vyčistíte i hlubší dno. Automatická varianta vysavače do bazénu se může pochlubit vyšším výkonem, následně je ale třeba počítat také s vyšší pořizovací cenou.

bazénový vysavač