Inspirace na zajímavé bytové doplňky

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Hledáte originální a esteticky zajímavé bytové doplňky? Zajímají Vás třeba dekorační lodě a mísy nebo vázy? Potom můžete vybírat z pestrého sortimentu výrobků. Bytové doplňky totiž už dávno nejsou jen praktickým vybavením, ale přináší i prvotřídní design, a to v mnoha svých variantách.

V oblasti bytových doplňků si v současné době můžete pořídit celou řadu nejrůznějších výrobků, kterými ozvláštníte každý interiér, a to nejen vašeho domu či bytu. Pravdou ale je, že bytové doplňky mají především praktickou funkci. To by Vám ovšem nemělo bránit v tom, abyste si vybrali produkty, které se v prvé řadě budou líbit, neboť se stanou vašimi „partnery“ na mnoho let. O jakých bytových doplňcích tedy můžete uvažovat?

Dekorační lodě a mísy v pestré škále variant

Pokud nedáte dopustit na dekorace, aktuálně máte dozajista z čeho vybírat. Svícny, umělé květiny, květináče, dekorace na zeď nebo lucerny – to je pouze krátký výčet toho, co všechno si lze dnes v této oblasti pořídit. Na tomto místě se ovšem zastavme u dekoračních lodí a mís. Možná se ptáte proč, vždyť se nejedná o nic tak světoborného. Opak je ale pravdou!

Dekorační mísa ONDA, zdroj: ifantazie.cz

Dekorační mísa ONDA, zdroj: ifantazie.cz

Moderní dekorační lodě a mísy totiž vynikají originálním vzhledem a stanou se tedy ozdobou každého interiéru. Sortiment dekoračních lodí a mís je navíc značně široký, můžete si proto zakoupit výrobky nejrůznějších tvarů a barev. A vězte, že z některých Vás bude přecházet zrak. Na výběr navíc máte z několika kvalitních materiálů, musíte tedy například zvážit, zda investovat do keramických či nerezových produktů.

Elegantní vázy do každého interiéru

Jestliže milujete květiny, ať už přírodní nebo umělé, jistě se Vám budou hodit elegantní vázy, bez nichž to prostě nepůjde. Váza už dávno není pouze praktickým bytovým doplňkem, ale v současné době je mnohdy nositelem vskutku zajímavého designu. Máte-li tedy rádi i nezvyklé tvary, rozhodně naleznete ty pravé.

Umělá travina v květináči, zdroj: ifantazie.cz

Umělá travina v květináči, zdroj: ifantazie.cz

Vázy lze samozřejmě pořídit v mnoha provedeních, a to například skleněném, porcelánovém, keramickém či kameninovém. Záleží ovšem také na jejich uplatnění, proto můžete vybírat z různých velikostí, od nejmenších až po skutečně impozantní vázy, které pojmou prakticky vše, na co si jen vzpomenete.

Kamenné svícny, zdroj: ifantazie.cz

Kamenné svícny, zdroj: ifantazie.cz

Další bytové doplňky – mohlo by Vás zajímat

V oblasti bytových doplňků však není místo jen pro dekorace, takže se lze porozhlédnout i jinde. Zajímají-li Vás fotorámečky a stojany na foto, hodiny, krby a příslušenství, poštovní schránky, nejrůznější stojany nebo zrcadla, věšáky, ramínka a háčky, rovněž v těchto oblastech na Vás čeká obrovské množství výrobků, z nichž si dozajista vyberete. Pamatujte, že bytové doplňky musí být nejen vysoce praktické, ale při správném výběru Vám zároveň učiní interiér mnohem zajímavějším!

Příspěvek byl publikován v rubrice Doplňky se štítky a jeho autorem je Petra Svobodová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „Inspirace na zajímavé bytové doplňky

  1. Miluji velké vázy, vypadají krásně. Jen ta cena, občas mi přijde, že jsou až přehnaně drahé…je to přece jen kus skla nebo keramiky :-)

  2. taky miluji obry, mám doma tři kousky. A cena? pár šupů:-) vozím si je totiž ze zahraničí z Egypta, kde je fakt prodají za pár peněz, je ale potřeba smlouvat

Komentáře nejsou povoleny.