Útulný a designový byt s bezpečnostními dveřmi?

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Pěkně vypadající chodba je vizitkou každého majitele bytu či domu. Proto se každý vlastník snaží mít chodbu upravenou, vymalovanou, s pěknou podlahu, vkusný nábytek a samozřejmě krásné dveře. Ovšem nezapomínejte také na jejich bezpečnost.

Tři v jednom: bezpečnost, kvalita a design

Řada majitelů bytu si mnohdy neuvědomí, že designové dveře nejsou bezpečné a vhodné pro běžné používání. Mnohdy mají představu o tom, že jiné než designové dveře, které zakoupili v obchodě s výstavním nábytkem, nejsou pro instalaci do luxusního bytu vhodné. To je ovšem omyl. I bezpečnostní dveře mohou být designově velice vkusné a návštěvami obdivované.

Designové dveře jsou pro vás zhotoveny v různých barvách, originálním provedení, na míru nebo ve standardních rozměrech. Můžete si zvolit dveře neprůstřelné, ohnivzdorné, s termoregulačním efektem, a také v protipožární variantě. Jsou vhodné do každého bytu nebo domu, a to i pro ty nejnáročnější zákazníky. Vybere si opravdu každý.

Zabezpečení vchodových dveří je důležité, zdroj: shutterstock.com

Zabezpečení vchodových dveří je důležité, zdroj: shutterstock.com

Z různé škály nabídky dle bezpečnosti si můžete zvolit:

  • Bytové dveře SKYDAS STANDARD se vyznačují vysokým termoregulačním efektem. příznivá cena, kvalitní provedení a prvotříní těšnící efekt, který nepropustí teplo na chodbu domu, jsou parametry, jež z těchto dveří dělají jedny z nejpotávanějších ve své kategorii. Profilová kovová konstrukce poskytuje vynikající zvukovou a tepelnou izolaci, která přinese jejich majitelům finanční úsporu v chladných zimních měsících.
  • Bytové dveře SKYDAS – bezpečnostní třída 2 – tyto dveře disponují standardem 2. bezpečnostní třídy (WK2). Zámky tohoto modelu dveří musí být nejméně ve třetí bezpečnostní třídě a jeden z instalovaných bezpečnostních zámků je chráněn deskou proti odvrtání. Pro náročnější klienty jsou tyto dveře dostupné i v protipožární variantě.  Stejně jako předchozí model se vyznačují vynikající těsnící schopností, která zahrnuje termoregulační efekt a zvukovou izolaci.
  • Bytové dveře SKYDAS – bezpečnostní třída 3 – dveřím byla přidělena třetí bezpečnostní třída (WK3), ve které musí být instalované zámky v páté bezpečnostní třídě, a minimálně jeden zámek musí mít ochranu proti odvrtání desky. Tento model Váš byt ochrání přd zloději, kteří ke svým činům používají ostré vrtací a řezací nástroje. Na patentové straně dveří jsou instalovány čtyři čepy, které zabrání jejich vysazení a jakékoli jiné podobné manipulace. Dveře jsou i v protipožární variantě.
  • Bytové dveře SKYDAS PREMIUM – bezpečnostní třída 4 – dveře obdržely čtvrtou bezpečnostní třídu WK4 podle normy ENV 1627. Mají jeden zámek v sedmé kategorii bezpečnosti s deskou proti odvrtání, jsou ohnivzdorné, neprůstřelné, a téměř nezničitelné. Technici německé laboratoře v Rosenheimu se marně po dobu 77 minut pokoušeli proniknout skrz tyto dveře do bytové jednotky. K dispozici měli ostré předměty, páčidla, kladiva a řezací přístoje. Vše bylo marné. Dveře se jim nepodařilo pokořit. Představují naprostou špičku na trhu.

Každý majitel pěkného bytu měl mít svůj byt co nejvíce chráněn. Vyššímu stupni ochrany můžete přispět právě bezpečnostními dveřmi.

Článek sepsán ve spolupráci s firmou DOPOS.

1 komentář u „Útulný a designový byt s bezpečnostními dveřmi?

  1. to je skvele, snad tady uz neplati, ze kdyz zlodej chce, dostane se kamkoli. Jen by mne zajimala cena, alespon priblizna? Zda na to dosahne i obycejny smrtelnik. ;)

Komentáře nejsou povoleny.