Kvalitní dřevěné domky na zahradu

Představte si spojení přírodních materiálů a kvalitního zpracování, které dává vzniknout moderním zahradním domkům s různým účelem použití. Vybere si každý, a to od nejmladších členů rodiny až po domácí kutily či milovníky luxusu. Zahradní domky jsou nyní dostupné skutečně všem!

Domky na nářadí – chytré skladování

Domácí kutilové i hospodyňky, trávící každou volnou chvilku zahradničením, se neobejdou bez zázemí pro své nářadí a vybavení. Domky na nářadí jsou konstruovány tak, aby dokázaly pojmout všechno potřebné. Navíc se může takový obyčejný domek stát stylovým doplňkem zahrady. Vybírat lze z variant, které se chlubí dveřmi a okny anebo klasickým provedením, kde je kladen důraz především na funkčnost. Modely těchto domků se liší i plochou a záleží tedy pouze na vás, zda dáte přednost prostornému typu anebo vám postačí menší domek s úložištěm.

Potěšte své ratolesti domečkem na hraní

Hledáte opravdu originální dárek pro vaše nejmenší, který je bude bavit, učit a nikdy neomrzí? Přesně takovým jsou dětské domečky určené na zahradu. Jejich dřevěnou konstrukci doplňuje kvalitně usazená střecha s krytinou. Díky tomu získají i nejmladší členové rodiny své zázemí pro hry a vzdělávání, protože hrací domeček může být nejen nedobytným hradem, ale také místem, kde se děti učí samostatnosti. Kromě toho, že bude domek ozdobou vaší zahrady, zajistí dětem pobyt na čerstvém vzduchu po celý rok! Například Domky Herold nabízí dětské domečky české kvality.

domky Herold

Jestliže jste si oblíbili dřevěné varianty zahradních domků, poohlédněte se také po elegantní variantě s propracovaným designem. Luxusní domky mají jedno společné – stanou se místem odpočinku celé rodiny, kde si budete moci užívat první jarní paprsky, letní grilování s přáteli nebo sledování přicházejícího podzimu. Luxusní zahradní domky jsou útulné a zároveň poskytují maximální komfort a dostatek prostoru. Vybírat můžete varianty s více místnostmi nebo velkými okny a atypicky řešenou střechou.