Samolepky na zeď aneb stylová dekorace rychle a snadno

Rádi byste něčím ozvláštnili zdi ve vašem bytě, ale nechcete se hned pouštět do nové výmalby? Vhodným řešením jsou samolepky na zeď. Pokud jste o nich ještě neslyšeli, je na čase dozvědět se o tomto druhu dekorace více. Nálepky na zeď oživí každou místnost. Ať už se jedná o ložnici, obývák, dětský pokoj nebo kancelář, samolepky na zeď dodají punc jedinečnosti.

Vybírat můžete ze stovek různých motivů a velikostí. Chcete mít na stěně portréty členů vaší oblíbené kapely nebo raději dáváte přednost výstižnému citátu? Žádný problém. Opravdu je z čeho vybírat. V nabídce je řada nejrůznějších geometrických ornamentů a citátů, motivů rostlin, zvířat, budov či portrétů. Velmi oblíbenou kategorií jsou také dětské motivy. Samolepky na zeď do dětského pokoje jsou stále oblíbenějším artiklem a řada rodičů sahá při zařizování pokojíčků pro jejich ratolesti právě po tomto druhu dekorace.

Pokud již máte vybraný motiv, ale nevyhovuje vám ani jeden z nabízených rozměrů, můžete si zvolit rozměr vlastní a nechat si vyrobit samolepku přímo na míru. Rádi byste samolepku instalovali, ale máte barevně vymalované zdi a bojíte se, že se vám zvolená samolepící dekorace na zeď nebude do vašeho bytu hodit? Ani tentokrát se nemusíte obávat. Všechny samolepky jsou nabízeny ve čtyřiceti barevných odstínech a vy si tak můžete zvolit ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Nespornou výhodou samolepících dekorací na zeď je, že pokud vás po čase samolepka omrzí, jednoduše ji strhnete a nahradíte novým motivem. Instalace samolepek je tak snadná, že ji zvládne opravdu každý. Stačí jen chvilka práce a vaší stěnu bude zdobit krásná dekorace, která díky matnému povrchu působí velmi přirozeně a budí dojem uměleckého díla, které autorovi zabralo pěkných pár hodin práce. Tak už máte vybraný ten pravý motiv pro váš byt?