Nemáte nafukovací koupelnu? Nevadí, chytrý nábytek má řešení!

Lámete si hlavu nad tím, jak uspořádat všechny drobnosti ve vaší koupelně? Obzvlášť v malých bytech jsou v této místnosti uloženy hygienické pomůcky pro vlastní potřebu, ale také desinfekční prostředky spolu s kbelíkem a mopem. Často potřebujeme do prostoru vměstnat také prádelní koš, potřeby pro malé dítě a zásoby čisticích potřeb. Zvolíme-li nevhodný nábytek, nebo dokonce vůbec žádný s cílem ušetřit co nejvíce prostoru, pravděpodobně bude v koupelně stále nepořádek.

Koupelnové skříňky s praktickým úložným prostorem

Koupelnové skříňky vám výrazně usnadní přehlednost a pohyb v koupelně, neboť do nich pohodlně schováte veškeré zmíněné potřeby a ještě dodají koupelně šmrnc a originalitu. Máte ideální možnost vybrat si oblíbený design, barvu a styl, který je vám blízký a nenaruší stávající vzhled domácnosti. Všechny nabízené skříňky jsou kvalitní, bezproblémově se udržují a vměstnáte do nich řadu důležitých i méně využívaných věcí, aby vám nezůstávaly denně na očích.

Pokud máte koupelnu menších rozměrů, můžete si pořídit jen jednu velkou skříň, do níž je kromě poliček a přihrádek zabudován také prádelní koš. Jestliže toužíte po kombinaci skříněk, můžete si je vhodně sestavit z poskytovaných druhů produktů. Efekt vytvoří závěsná horní skříňka, která je navíc opatřena praktickým zrcadlem. Uschováte do ní všechny věci, kosmetické a hygienické doplňky, jež pravidelně používáte a budete je mít stále na dosah. Prostředky k hygieně domácnosti, fén či váhu lze uložit do spodních skříněk pod umyvadlo nebo klasických dolních skříněk. Žádané jsou varianty se šuplíky i bez nich.

Vybavení do koupelny dle vašich požadavků

Vyznáváte rustikální styl, bílou klasiku, popřípadě tmavý design? Sortiment vyhoví jakémukoli požadavku k vaší plné spokojenosti. Zvolíte si styl a tvar úchytek, vnitřní členění i počet skříněk, které vaší koupelně doposud scházely. Vše navíc objednáte prostřednictvím e-shopu a nemusíte se zabývat způsobem doručení nábytku.