Plovoucí podlaha nejen jako módní doplněk

Dokončujete stavbu rodinného domu a rádi byste se nyní zaměřili na výběr podlahy? Vyrobit si ji můžete nechat od německé společnosti Meister.

Plovoucí podlaha z partnerských prodejen společnosti Meister

Velmi oblíbené jsou mezi majiteli rodinných domů především plovoucí podlahy. Prohlédnout si je můžete přijít do partnerských prodejen společnosti Meister. Partnerské prodejny společnosti Meister najdete na různých místech jižní Moravy. Mapku s prodejnami v okolí Znojma najdete zde partneri.meister-podlahy.cz/znojmo/. Některé z nich sídlí také v moravské metropoli v Brně a jejím okolí. V prodejnách jsou Vám k dispozici i vysoce kvalifikovaní řemeslníci, kteří Vám pomohou nejen při výběru, ale také s montáží podlahy. S podlahami Brno budete maximálně spokojeni ve všech směrech. Dříve, než se vydáte navštívit některou z prodejen, měli byste mít jasnou představu o řadě důležitých parametrů. Jednu z nich již máte pravděpodobně zodpovězenou a to, z jakého materiálu bude Vaše budoucí podlaha vyrobena. Zodpovězte si však také otázku, jakému zatěžování bude podlaha každodenně vystavována. Počítáte také s podlahovým vytápěním? Neméně podstatná je také odpověď na plánovanou investovanou částku a představu o životnosti.

Výhody plovoucích podlah Meister

Plovoucí podlaha Vám může nabídnout mnohé výhody. K nim patří především rychlá pokládka, která se provádí na rovný, suchý a pevný podklad. U plovoucí podlahy můžete také kdykoliv poškozenou lamelu vyměnit za novou. Při uklízení oceníte také možnost snadné údržby. Laminátovou podlahu totiž stačí zamést nebo vysát. Jen občas ji můžete setřít vlhkým hadrem. Plovoucí podlaha zdatně odolává také vzniku skvrn, což oceníte zejména v momentě, kdy se v době pohybují malé děti nebo domácí mazlíčci. V neposlední řadě jsou plovoucí podlahy vhodné na podlahové vytápění.