Prodáváte svou nemovitost? Vyhněte se nejčastějším chybám

Reality představují ohromně živou oblast plnou nejrůznějších zajímavých příležitostí. Ačkoliv si při správném přístupu můžete vydělat opravdu vysoké částky, musíte počítat i s celou škálou překážek a potenciálních rizik, kterým se rozhodně chcete vyhnout. Co si počít, pokud plánujete zbavit se svého majetku rychle a výhodně?

Karviná – realitní kancelář

Složitá propagace

Velmi častým kamenem úrazu je fakt, že na jakýchkoliv internetových stránkách naleznete stovky a stovky zajímavých nemovitostí ke koupi. Otázkou tedy zůstává, proč by si měli potenciální kupci vybrat právě tu vaši? Drtivá většina jedinců, kteří se rozhodnou jednat na vlastní pěst, netrpělivě čeká celé měsíce a měsíce, během nichž prodávající z nervozity snižují nabízenou částku na úplné minimum.

Ani v případě uzavření smlouvy nemáte vyhráno, jelikož přichází na řadu ohromné množství administrativy, obíhání úřadů, jednání s právníky a další nezbytné povinnosti. Právě v těchto okamžicích dochází k mnoha závažným omylům, jejichž řešení stojí velkou část zisků. Existuje i jiná cesta?

Profesionální péče

Nejspíše nikomu z vás nemusíme představovat realitní kanceláře, jichž na tuzemském trhu nalezneme desítky a desítky. Dobrým příkladem jsou třeba Havířov reality a Karviná – realitní kancelář. Obě pobočky patří do známé sítě RE/MAX, jež se proslavila díky svým komplexním službám a řadě benefitů.

Vsadíte-li na spolupráci s těmito odborníky, ihned v počátku si vás i vaši nemovitost vezmou pod svá křídla. Vše začíná nezávaznou úvodní konzultací, po níž následuje zajištění velmi rychlého prodeje za co nejvyšší možnou částku.

Daní experti za vás vyřeší i kompletní komunikaci s příslušnými úřady i všechny ostatní povinnosti, a tak nejen získáte adekvátní finanční kompenzaci, ale zároveň ušetříte desítky hodin času a vyhnete se problémům.

Příspěvek byl publikován v rubrice Bydlení a jeho autorem je Petra Svobodová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.