Pusťte si domů Nexon pomocníky

Mám slabost pro všechny vychytávky, co mi usnadňují život. Všechno, co zkrátí dobu vaření, úklidu nebo dalších domácích činností, si u nás hned najde své místo. Stejně ráda mám i přístroje, které mi pomáhají pečovat o mé tělo. Teď nově je to multifunkční přístroj na domácí pedikúru.

Nexon Pedi 5 v 1 pro hebké nohy v každé situaci

Každý, koho někdy trápila ztvrdlá kůže na nohách, ví, jak omezující záležitost to je. V zimě i v létě jste v ponožkách – na sandále můžete zapomenout. Na pravidelné návštěvy pedikérky není čas a ruční pilníky a rašple na paty jsou účinné jen zčásti.

Pak mě na internetu zaujal elektrický pilník na nohy Nexon Pedi 5 v 1. Rozumná cena, slušné recenze, tak proč to nezkusit.

Výhodou tohoto přístroje je, že nemusíte dokupovat baterie, protože je napájený buď ze sítě, nebo dobíjecím akumulátorem. Takže nekončí během pár dní v šuplíku, jako všechno, co potřebuje vyměnit baterie, ale my si prostě nevzpomeneme je koupit.

Tento elektrický pilník na paty má i zajímavé technické parametry, například má hned dva válečky, které pracují rychlostí 11 000 otáček za minutu. To už se na kůži projeví. Kromě standardní hlavice má i extra hrubou, takže zároveň poslouží jako hodně účinná bruska na paty. Použití je jednoduché a výsledek dokonalý – krásně hebká kůže.

Nexon Pedi 5 v 1 můžete použít i na ztvrdlá místa na rukách, jen ho nepoužívejte na popraskané nebo jinak poškozené části pokožky.

Nexon Window Cleaner vám změní pohled na svět

Znáte vysavač na okna? Je to další z vychytaných pomocníků značky Nexon, který stojí za zkoušku. Mytí oken s ním je tak jednoduché, že se do něj nebudete hodiny přemlouvat. Jen nastříkáte na okno saponát, rozetřete stěrkou a vysajete z plochy všechnu tekutinu. Hotovo, nemusíte pracně dolešťovat.

vysavač na okna

Vysavač můžete použít na obklady, zrcadla i na vyčištění sprchového koutu. Dobře se s ním myjí i střešní okna. Je po ruce, i když se někde něco vylije – prostě opravdový pomocník.