Žaluzie pro soukromí, rolety pro krásu

Znáte ten pocit, když sledujete televizi, ale obraz vám ruší sluneční paprsky? Zažili jste chvíle, kdy byste nejradši místnost ochránili před zvídavými pohledy sousedů, ale zatím jste nepřišli na ideální způsob, který je cenově dostupný a zároveň designově vyladěný? Právě teď si můžete vybrat z široké nabídky vnitřního i venkovního stínění s různými principy ovládání.

Dodejte domovu moderní vzhled

Ať už vyznáváte tradiční styl bydlení anebo dáváte přednost minimalismu, v každém případě oceníte venkovní stínění. Kvalitní venkovní žaluzie vám umožní regulovat si množství světla a zároveň se neomezovat ve větrání ani v nejparnějším počasí.  V nabídce najdete obrovské množství barev i velikostí lamel. Pro pohodlnější ovládání je dostupnost manuálního ovládání doplněna i motorickým způsobem vedení. Venkovní žaluzie symbolizují styl, nadčasovost a luxus, který nikdy neomrzí.

Na popularitě získávají i rolety zajišťující maximální soukromí.  Zatímco vnitřní rolety elegantně vypadají, chrání před sluncem i zvídavými pohledy zvenčí, venkovní rolety k tomu všemu slouží ještě jako bezpečnostní prvek. Jsou skvělou volbou v případě, že rádi usínáte u otevřeného okna se zcela zatemněnými okny a přitom bez pocitu strachu. Venkovní rolety jsou konstruovány tak, aby odolaly náporu UV záření, sněhovým kroupám i silnému dešti.

Venkovní stínění pro náročné

Chcete-li si posedět na zahrádce, aniž by vás celý den oslepovalo vtíravé slunce, vyberte si vhodné stínění podle potřeby. Velmi praktické jsou markýzy s ručním i motorickým pohonem fungující jako stínidlo pouze v případě, že ji využijete. Látky bývají vyrobeny ze stálobarevných a odolných tkanin. Investovat se rozhodně vyplatí také do stínění pro pergoly a zimní zahrady, kde budete moct relaxovat s rodinou či přáteli za jakéhokoliv počasí. Venkovní prvky dodají domovu zcela novou tvář a zajistí dostatek soukromí, což ocení zvláště majitelé bydlení v husté zástavbě.