Co musíte vědět o zahradních sklenících

zdroj: shutterstock.com

zdroj: shutterstock.com

Potřebují vaše rostliny specifické podmínky, jako vlhko a teplo? Naše zahradní skleníky jsou skvělým řešením pro každého zahrádkáře. Nabízíme vám nejenom klasické skleníky a základny ke skleníkům, ale i pařeniště, nebo různá příslušenství. To vše s jistotou širokého výběru a nízkých cen.

Jsou rostliny, které ke svému pěstování potřebují specifické podmínky, a to vyšší vlhkost či vyšší teploty. Přesně ty mohou zajistit zahradní skleníky. Díky tomu by měly patřit mezi samozřejmé součásti vaší zahrady.

Varianty, které vám nabízíme a mezi které patří i skleníky z polykarbonátu, se pyšní nízkou hmotností, kvalitou a dlouhou životností. To je dáno především použitím špičkových materiálů, které jsou k výrobě použity. I přesto najdete v naší nabídce opravdu levné skleníky, jelikož dobrá kvalita nemusí být vždy spjata s vysokými cenami.

Pokud je pro Vás cena příliš vysoká, tak můžete využít například fóliovník, který zastane podobnou úlohu jako skleník a bude stát až 4x méně.

Nejvyhledávanější volbou je polykarbonátový skleník

Zapomeňte na kompromisy a zvolte to nejlepší řešení v poměru cena – výkon. Jsou to právě levné skleníky z polykarbonátu, které nadchnou i vás. V nabídce je máme jak v různých velikostech a rozměrech, tak i v různých typech.

Nejprodávanější typ skleníku, zdroj: kokiskashop.cz

Nejprodávanější typ skleníku, zdroj: kokiskashop.cz

Mezi ty spadá třeba i menší pařeniště z polykarbonátu, ideální pro drobnější sazenice. I jim tak polykarbonátový skleník umožní bezproblémový růst a ochranu před nepříznivým počasím, které mají na svědomí naše klimatické podmínky.

U nás najdete i příslušenství a díly pro skleníky všech typů

Že nabízíme skutečně komplexní sortiment, dokazuje i fakt, že se nespecializujeme jenom na prodej skleníků, ale i na příslušenství. Vybrat si můžete třeba automatický otvírač oken ke skleníkům, police do skleníků, ale i další příslušenství. Taktéž se zárukou dokonalé kvality a nízké ceny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky a jeho autorem je Petra Svobodová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.