Představení bytového projektu Vily Diamantica

vilyprokopskeudoli.cz

vilyprokopskeudoli.cz

Projekt Vily Diamantica je navržen pro opravdové milovníky luxusního bydlení. Jedná se o vznik osmi nových vil, které ponesou název nejžádanějších drahých kamenů na Zemi. Bude se jednat o vily Rubín, Safír, Smaragd, Spinel, Topaz, Nefrit, Granát a Ametyst. Tyto kameny jsou skvosty v oblasti nerostů. Jednotlivé domy v projektu Vily Diamantica mají být skvosty v architektuře.

Vynikající architektonické řešení

Výstavba započne v polovině roku 2013 a plánované dokončení bude o rok později. Tato výstavba bude probíhat pouze z materiálů nejvyšší kvality. Protože pouze kvalitní materiály s dokonalým architektonickým řešením mohou vytvořit luxusní domy pro bydlení.

zdroj: vilyprokopskeudoli.cz

zdroj: vilyprokopskeudoli.cz

Do projektů jsou také zakomponovány moderní technologie, které ještě zvýší vysoký standard bydlení. V tomto projektu se podařilo oba prvky zakomponovat a výsledné vily budou opravdu skvostné.

Hledáte něco menšího? Podívejte se na byty Na Radosti. Více se dozvíte v tomto článku.

Užitná plocha jednotlivých vil je 236m2. Vily jsou stavěny v dispozicích 5+kk. Každá Vila je také vybavena rozlehlou zahradou, na které může být vše, co budete chtít. Rozměry jednotlivých zahrad se liší. Menší zahrady mají 470 m2, ovšem největší zahrady mohou mít i 2035 m2. Na takovém prostoru můžete téměř postavit vlastní stadion.

Skvělý výběr místa

Projekt Vily Diamantica vyroste v prostředí Prahy 5, konkrétně poblíž Barandova. Jednotlivé vily budou vybudovány v prostředí přírodního amfiteátru. Jedná se o klidné a příjemné prostředí, které zaručí dostatečné soukromí pro celou rodinu. Pozemky sousedí s jednou z největších pražských přírodních rezervací – Prokopským údolím.

zdroj: vilyprokopskeudoli.cz

zdroj: vilyprokopskeudoli.cz

Jedná se tedy o příjemnou a klidnou lokalitu, která je zárukou soukromí a dokonalé relaxace. Bydlení v malebné přírodě bez ruchu a prachu velkoměsta. To ovšem neznamená, že by Vily Diamantica byly odříznuty od civilizace. Stačí pouhých pár minut, a budete opět v centru Prahy. Přestože výstavba ještě ani nezapočala, jsou již nyní některé vily prodány. Tento fakt také svědčí o jejich výjimečnosti.

Více bytů na prodej naleznete na stránkách www.bytyprodejpraha.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky a jeho autorem je Magdalena Hándlová. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.